Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Gezmek

Rüyada gezmek neye işarettir?

Rüyada gezmek görmekMerhaba, bu gece gezmek konusunda bir rüya gördüm. Bir yolcu gemisinde yolculuk yapıyorum, 10-15 kişi daha var turistlik yerleri geziyoruz. Mağara gibi bir yerde duruyoruz mağaranın içine girince bir kilise çıkıyor ve içinde bir papaz var. Papaz bize içeriyi gezdiriyor. Çiçeklerden oluşan kolye ve taçlar taktırıyor. İçerisini gezerken sandalyeler olan bir bölüme geçiyoruz, orada bizi oturtuyor. 4-5 tane dansöz kız geliyor, dans etmeye çalışıyorlar ama dans edemiyorlar, gülüp gidiyorlar ve bende onlara laf söylüyorum “madem dans edemiyorsunuz neden buradasınız” diye.

Takma isim : Merve
Yaşınız : 18
Cinsiyetiniz : Kadın
Medeni durum : Flört – sevgili
Ruh haliniz : Mutlu
Anahtar kelime : Kilise,papaz,yolcu gemisi, turistlik yer, dansöz

Rüyada gezdiğini görmek yorumu

Rüyada gezmek veya bir yeri gezdiğini görmek gerçek yaşamınızda kimi öngörülemeyen durumların arzu ve isteklerinizin gerçekleşmesine engel olabileceğini veya gecikmeye yol açabileceğini göz önünden uzak tutmamayı işaret eder.

Rüyanın açıklaması

Seyahate çıkmak, seyahate çıktığını görmek, içinde bulunduğunuz ortamdan kaçmak arzusu taşıdığınız anlamına gelir.

Rüyada mağara görmek, hayatınız boyunca size destek veren, sırtınızı dayayabileceğiniz insanların olduğuna işaret eder. Mağaraya girmek, mağaraya girdiğini görmek, bir mağaranın içinde olmak ana rahmini ifade eder. Bu yüzden korunma, sakınma ihtiyacını gösterir.

Rüyada kilise görmek bilime ve ağlamaya yorumlanır. Rüyada kiliseye gitmek, kiliseye girmek bekar kişi için, evlilik, evli ise ;çocuk sahibi olmak anlamına gelir. Rüyada papaz görmek günah işlemek anlamına gelir. Günahtan uzak durmanız gerektiğini hatırlatan bir rüyadır.

Rüyada dansöz görmek hayata bakış açınız hakkında bilgi verir ve gerçek yaşamınızda olayların hep iyi, güzel, neşeli taraflarını gördüğünüzü ancak sizi ve ailenizi sıkıntıya sokabilecek kimi gelişmelere dikkat etmediğinizi simgeler.

“Rüyada Gezmek” için 2 yanıt

Rüyamda evde oturuyorum daha sonra dışarı çıkıp gezmeye başlıyorum. Fotoğraf çekip bir arkadaşıma yolluyorum mutluyum yani. Tekrar eve dönüyorum dişlerinin sallandığını fark ediyorum ve elimde tek tek ara dişlerini alt ve üst, sağ sol topluyor bir kaseye koyuyorum. Acı hissetmiyorum ağrı kan da yok dişlerim beyaz normal renkte. En son azı dişimi çektim kocaman ve kökleri vardı. Kendimi rahatlama hissettim. Şimdiden teşekkür ederim.
40, Kadın, Evli, Çalışıyor, endişeliyim

Rüyada evde oturduğunu görmek reel hayatta kendini daha güvende hissetme arzunuzu, bir şeylerin sizi endişelendirdiğini gösterir.
Rüyada fotoğraf çektiğini görmek, gerçek yaşamınızda içinde bulunduğunuz bir sorun hakkında yeterince derin analiz yapmadığınızı sadece yüzeysel, görünen şeylere dikkat ettiğinizi gösterir.
Rüyanızda dişlerinizin dökülmesi, gerçek yaşamınızda ilgi alanlarınıza yönelik hedeflerinize ulaşmak için yetersizlik duygusu içinde olduğunuzu simgeler. Bakınız rüyada diş görmek sayfası.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir