Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Birini Gıdıklamak

Rüyada birini gıdıklamak neye delalet eder?

Rüyamda ben, kız kardeşim ile kocası, ikimizin de çocukları var, aynı evde yaşıyoruz. Kız kardeşimle eşi baş başa kalabilmek için seyahate gitmeye hazırlanıyor, kız kardeşim kilolu ve üstünde uzun siyah saten bir gecelik var. Ben “nereye gidiyorsunuz, gecelikle sokağa çıkılır mı” diye sorduğumda “sen her şeye karışıyorsun buna karışma bari” diye azarlıyor beni. Sonra diğer odada bulunan kız kardeşimin kızını (bilmediğim bir çocuk yüzü) gıdıklayarak kaldırmaya çalışıyorum. Çocuk yüzünü bana dönünce ondan nefret ettiğimi hissediyorum. lütfen yorumlar mısınız?

Rüyada gıdıkladığını görmek yorumu

Aylin merhaba, gördüğün rüya kız kardeşinin gerçek hayatta bunalmış olduğunu, büyük sıkıntılar yaşadığını ve biraz ferahlamak, nefes almak, rahatlamak istediğini, bu konuda büyük ihtimalle senden yardım ve destek beklediğini anlatırken senin onu anlamadığını ifade etmektedir.

Rüyada birini gıdıklamak veya birisinin gıdıkladığını görmek hayatınızda mizah ve kahkahaya ihtiyaç duyduğunu gösterir. özellikle stresli bir dönem geçiren birisi bu rüyayı görürse bunu daha fazla ciddiye alınması gerekebilir. Rüyada gıdıklanmak, gıdıklandığını görmek dış görünüşünüzün, özellikle giyim tarzınızın çevreniz tarafından yadırgandığını, fazla süslü, abartılı olarak düşünüldüğünü ifade edebilir.

Kız kardeşinin çocuğunu uyandırdığında ondan nefret ettiğini hissetmen ise senin gerçek hayatında bazı korkularının seni saldırgan ruh haline soktuğunu anlatmaktadır.

“Rüyada Birini Gıdıklamak” için 3 yanıt

Kedi gıdıklamak
Selamlar. Rüyamda sevimli bir kedi başkasinin kucağinda ve ben o kediyi gidikliyorum. O kedide sevimli bir şekilde bebek gibi gülüyor. Sonra ben kucağima alip sevip okşuyorum, sonra bir bebek /cocuk buluyoruz sahip cikiyoruz. Ben 27 yasinda ve bekarim ve issizim daha, iki ay önce nisandan döndüm bunun acisini ve pismanligini hala yasiyorum, bitmesini istemiyordum ama ben o duruma getirmistim cünkü artik emin degildim ve kafam cok karismisti. Eski nisanlimda zaman zaman rüyalarima giriyor. En son gördügüm bana yumurta resimleri yolluyor kurabiye yapicak herhalde malzemeleri gösteriyordu. Son olarakta barismak icin evimize geldigini görüyorum.

Devran merhaba, rüyada kedi sevmek kişinin sahip olduğu iç direnci temsil eder. Bu iç direnç ile sizden umulmayacak girişimlerde bulunup, neyi istediyseniz, neye el attıysanız başardığınızı ve bu yönünüzle çoğu zaman etrafındakileri şaşırtığını işaret eder. Rüyada bebek bulduğunu görmek genel anlamda rüyayı gören kişinin kendisine biraz daha fazla saygı duyması ve sağlığına daha çok dikkat etmesi gerektiğine yorulur yahut sahip olduğu yetenekleri daha etkin kullanması gerektiğine delalet eder. Rüyada eski nişanlıyı görmek hayatta kimi şeylerden ders almak gerektiğini, kimi iç hesaplaşmalar yaşadığınızı simgeler.

Ruyamda paintball oynuyoduk sonra karsi tafftan biri tam bizim cephemize geldi sonra bense karsi cepheye gittim beni vururlar zannettim ama herkesin mermisi bitti. Sonra ben de kosarak bayragi almaya calistim (oyunda bayragi alan kazanir son turdu diye kimse mermisini doldurmadi.) Somra sevdigim cocuk geldi o da beni yakalamaya calisti ve ben onu gidikladim sonra kosarak bayragi bizim cepheye biraktik ve kazandik. Sonra uyandim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir