Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Girdap Görmek

Rüyada girdap görmek neye delalet eder?

Cok kasvetli bir ruya gordum, ruyamda bir taka ile denize acilmisim, birden denizde girdap olustu, beni icine cekmeye basladi bende butun gucumle kurek cekiyorum, ben kurek cektikce girdap beni icine aliyor, bir turlu kurultulamıyorum.

Biri bana bir can simidi firlatti kurtulayim diye, simidi yakaladim yuzunu gormedigim biri beni karaya cekmeye basladi, yarı baygin halde karaya ciktim, beni ceken kisi insan degilmis bir zürafa imis, cok garip bir ruyaydi  yorumlarmisiniz lutfen? 39, Erkek, Nisanli, Otobus şoförü. Not: bosandigim eski karim ve ailesi ile sorun yasiyorum, beni rahat birakmiyorlar, onunla bir ilgisi olabilirmibunun?

Rüyada girdap görmek yorumu

Rüyada girdap görmekKaptan selam, bu son derece ilginç rüyayı paylaştığın için teşekkür ederim. Rüyada takayla denize açılmak rüya sahibinin helal yollardan bol para kazanmasına, ticaretinin artmasında, evine huzur ve bereket dolmasına yorulur. Rüyada girdap görmek rüyayı gören kişinin berbat bir ruh halinde olduğunu gösterir, kişinin bazı sebeplerle derin kaygılar ve korkular içinde olduğunu temsil eder. Girdaba yakalanmak veya girdaba girdiğini görmek kişinin gerçek hayatında yaşadığınız bazı can sıkıcı olaylara karşı işlerine bir süre mola verip, olayı yavaşlatmak gerektiğini ve bazı şeyleri yeniden düşünmek ya da yeniden bir plan yapmak durumunda olduğunuzu ifade ederken, bunu yapmazsanız bir felaket ile karşılaşabileceğinizi simgeler. Girdaba yakalanan birilerini görmek  uyanık hayatında bir karar ya da rahatsız edici bir problemin varlığına alamettir ve bu sorun çözülene kadar size işkence etmeye devam edecektir manası taşır. Anafor, aylanma, burgaç, çevri, çevrinti, eğirim, eğrim terimleri de aynı anlama gelmektedir.

Rüyada can simidi görmek hayatta bazı ödüllere kavuşmak için fedakar olmak gerektiğini gösterir. Can simidi kullanmak rüya sahibinin hayatı benimsediğini, mutlu olmak ve mutlu etmek için var gücüyle çalıştığını temsil eder. Birinin size can simidi atması hayatta sizin mutluluğunu, sağlıklı ve sıhhatli olmanızı isteyen birileri olduğunu göstermektedir. Rüyanın en ilginç kısmı size bu can simidini atarak kurtulmanızı sağlayanın bir zürafa olmasıdır. Çünkü rüyada zürafa görmek objektif olmak sembolüdür. Olaylara tek taraflı değil objektif bakmayı işaret eder, gelişmeleri tüm yönleriyle incelemek gerektiğini belirtir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir