Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Giriş Kartı Görmek

Rüyada giriş kartı görmek neye delalet eder?

Öncelikle şimdiden yorumunuz için teşekkür ederim ve umarım sizden dönüt alabilirim. Kpss ye hazırlanıyorum ve yine bir gün rüyamda sınava girmek için bir okula geliyordum, fakat bu defa baya farklı bir şekilde gördüm. Okulun bahçesinde giriş kartımı unuttuğum aklıma geliyordu. Daha sonra ise nasıl girdiğimi bilmeden sınava girip çıkıyor oluyoruz. Okul binasına girdiğimi ve de sadece çıktığımı hatırlıyorum. Sınava girmiş oluyorum ama sınava, sorulara, sınıfa vs dair başka hiç bir şey hatırlamıyorum. Sınavdan çıkanlar bana soruları söyleyip “bu soruyu yaptın mı” diye soruyorlar ama ben hiç bir soruyu hatırlamadığımı, hatta sınava bile girmedim sanırım ben giriş belgemi evde unutmuştum deyip büyük bir belirsizlik içindeydim.

Daha sonra ise Afyon’da olduğumuzu hatırlıyorum. Ailem ve bir kaç akrabam ile yolda dönerken herkes tek tek başka yerlere dağılıyor ve 1-2 kişi kalıyoruz. Zorlu bir yolculuk oluyor değişik, karanlık, korkunç yerlerde oluyoruz. farklı evlere girip sığınıyoruz. en son Afyon’dan bir arkadaşımı arayıp bizi gelip almasını istiyorum ve en son hep birlikte buluştuğumuzu hatırlıyorum. Fakat en net aklımda kalan şey sınava giriş olup hiç bir şey hatırlamıyor olmam.

Rüyada giriş kartı görmek tabiri

Fatoş merhaba, rüyanın ana unsurlarından olan rüyada sınava girdiğini görmek rüya sahibinin herhangi bir konuda yahut alanda bir teste tabi tutulduğunu veya başka birisi tarafından o kişinin gözetlendiğini ifade eder. Bu rüyalar genel olarak insanın bazı konular hakkında endişe duyduğunu gösterir. Ancak giriş kartınızı unuttuğunuz için sınava giremiyorsunuz.

Rüyada bir giriş kartı görmek kişinin gerçek hayatında sınırlarını, yetki ve sorumluluklarını gözden geçirip bir durum muhakemesi yapması gerektiğine yorulur. Personel kartı, yaka kartı, üye kartı, tanıtım kartı terimleri de aynı anlamdadır. Giriş kartını kaybetmek veya bir yerde unutmak rüyayı gören kişinin bazı nedenlerle sorumluluklarına uygun davranmadığını, yapması gereken bir vazifeyi zamanında yapmadığını gösterir. Giriş kartın olmadan bir şekilde sınava giriyorsun ama durum çok karışık ki bu konuda açıklama sınav sayfasında bulunmaktadır.

Rüyanın devamı ise hayatta önünde bazı zorluklar olduğunu ve senin de bunların farkında olduğunu yahut olacağını, sabır ve gayretle bunları birer birer aşacağını, hedeflerine ulaşacağını temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir