Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Gişe Görmek

Rüyada gişe görmek ne demek?

Bu gece bir çok rüya gördüm bu rüyaları sıralı bir şekilde size gönderiyorum.
Birinci rüyada telefonla bilet ayırtıyorum, biletimi almak için gişeye gittiğimde bilet kalmadığı söyleniyor “ama ben telefonla bilet ayırtmıştım” diyorum.
İkinci rüya; çok kar yağmış ve eşim gitmek istiyor gidemiyor, eşim karın içine yatıyor. Kızım eşimin yanına yatıyor ve bende yanlarındayım. Sonra hepimiz eve gidiyoruz.
Üçüncü rüya; ben babamın köyünde yüksek bir incir ağacına çıkıyorum ve incir yiyorum. Sonra kayın validem bağırıyor “düşeceksin” diye. rüyamda böyle bitiyor.
Dördüncü rüya; ailece evdeyiz. eşim gittik gidecek ama bir türlü gidemiyor. Eşim diyor ki “gideceğim, gitmek için geldim”. Ondan sonra eşime bir şey oluyor. Başlıyor bana sarılmaya öpmeye ellemeye mahrem yerime tutuyor. sonra bana bir şeyler söylemeye başlıyor. Güzel şeyler söylüyor. sonra eşim bana sarılıyor . Bana nasıl böyle şeyler yaptım diye söylüyor. kayın pederim bir yerden geliyor. kapıyı açıyorum o anda eşim öpüyor uyanıyorum.

Yukarıda yazmış olduğum rüyamı da aynı gecede gördüm. Ayrı ayrı yorumlamanızı rica ederim. Saygılarımla. 34, Kadın, Evli, Ev hanımı, Korku endişe mutsuz

Rüyada gişe görmek nasıl yorumlanır?

Bilet gişesi yani rüyada gişe görmek bir seyahate çıkma arzunuzu simgeler. Rüyada bir gişeden bilet almak, bilet aldığını görmek tanıdık birinin uzun bir yoldan ziyaretinize geleceğini ifade eder. Rüyada gişeden para almak yakında planda olmayan bir harcama yapılacağını, elden para çıkacağını işaret eder

Rüyada mevsiminde yağan kar görmek iyiye yorumlanır, hayırlıdır. Bu rüyalar hayatın güzel yönde değişeceğini, iyi günlerin yaklaştığını, sıkıntıların biteceğini haber verir, bolluk ve bereket içinde yaşayacağınıza işarettir. Rüyayı gören kişinin bir sürüncemede kalan işi varsa onun biteceğine yorulur. Eşinizin ve kızınızın kar içinde yatması mutluluk, sevinç işaretidir.

Rüyada incir ağacı görmek iş hayatında başarı anlamına gelir. İncir yemek, incir yediğini görmek, Altın, gümüş, değerli metal anlamına gelir, bunlardan birine kavuşacağınızı gösterir.

Dördüncü rüya ise eşinizle aranızda henüz çözülmemiş, zamana bırakılmış bir meselenin çözümünün zamanının geldiğini ifade etmektedir. Rüyada eşine sarılmak, eşini öpmek açıklaması için lütfen inceleyiniz rüyada eşini görmek sayfası.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir