Kategoriler
Giyim Rüyaları

Rüyada Güzel Giyinmek

Rüyada güzel giyindiğini görmek neye işaret eder?

Rüyamda üzerimde iyi bir siyah takım elbise, ayaklarımda iyi bir çift siyah deri ayakkabı ve boynumda kırmızı bir kravat vardı, yüksek bir binanın terası/balkonu gibi bir yerdeydim, rüyanın kimi anlarında da eski yaşadığım binaya benzettiğim anlar oldu ve yanımdan kimi insanlar geçip gitti, her biriyle biraz konuştum fakat konuşmaları hatırlamıyorum.

Sonra bundan 8 yıl kadar önce lisede tarafından reddedildiğim kızı gördüm, onunla uzun uzun konuştum ama ne konuştuğumu hatırlamıyorum fakat şuan tip olarak beğenmediğim ve birlikte olmayı düşünmediğim biri olduğu halde onu iyi bir elbise içinde ve iyi bir makyajla çok güzel olarak gördüm, daha sonra rüyamda bir an yalnız kaldım ve o terasın korkuluklarına kollarımı koyarak uzun uzun dışarıyı izledim ve rüyam orada bitti. viper08, 24, Erkek, Bekar, Çalışıyor, endişe

Rüyada güzel giyinmek neye yorulur?

Rüyada takım elbise giymek uyanık yaşamınızda halen yapmakta olduğunuz işinizden memnun olmadığınızı, yeni iş arayışı içinde olduğunuzu simgeler. Siyah takım elbise formal ilişkilerde iyi gelişmeyi ya da terfi hayallerinizi işaret eder.

Rüyada siyah ayakkabı giymek, hedeflerinize, hayallerinize doğru birazda çevrenizin katkısıyla emin adımlarla ilerlemekte olduğunuzu simgeler.

Rüyada kravat takmak, kravat taktığını görmek işinizde yükselme beklentinizi işaret eder. Renginin kırmızı olması bu konuda dikkatli olmak gerektiğini gösterir.

Rüyada daha önceden reddedildiğin kız ile konuşmak, gerçek hayatta kimi şeyleri ispatlamak arzusu taşıdığını gösterir.

Rüyada güzel giyinmek, güzel giyindiğini, giydiği şeylerin yakıştığını görmek yetenekleriniz ve başarılarınızın başkaları tarafından takdir edildiğini gösterir. Rüyada başkasının sizin elbisenizin aynısını giymiş olduğunu görmek kendinize hayran olduğunuzu, kendinizle barışık biri olduğunuzu simgeler. Rüyada giyinmek konusunda sorun yaşıyorsanız gerçek yaşamınızda sorunlar ve stres yaşadığınızı ifade eder. Rüyada beyaz giymek uzun ömür, sağlık veya saflık gösterir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada kıyafet görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir