Kategoriler
Giyim Rüyaları

Rüyada Giysi Görmek

Rüyada giysi görmek neye çıkar?

Rüyamda bir meyve bahçesindeyim ama o kadar büyük bir bahçe ve bahçede yüzlerce çeşit meyve ağacı var. Önce dut toplamaya ve yemeye başladım; siyah, beyaz, kırmızı, ince ve uzunları çok güzeldi. Her aldığım dutlardan ‘bunu babam sever, bunu annem sever, bunu kardeşim sever’ diye alıyordum.

O sırada çok büyük bir dut ağacının altında duran onlarca giysi gördüm ve “acaba bunları kim ve neden buraya bırakmış” diye giysilerin yanına gittim. Giysilerin yanına vardığımda ne göreyim benim eski küçülmüş giysilerim hepsi. Bunlar buraya neden gelmiş diye düşünürken uyandım. Ben 17 yaşında öğrenci kızım, ruh halim bu aralar okula kafam karışık.

Rüyada giysi görmek tabiri

Nermin merhaba, rüyada meyve bahçesi görmek rüyayı gören kişinin başarıya ulaşması için gerekli potansiyele sahip olduğunu temsil eder. Rüyada meyve ağacı görmek çok hayırlıdır ve hayatın iyi yönde ilerlemesine sebep olacak güzel olaylara işaret eder. Hele hele üzeri meyve dolu ağaç bolluk ve bereketin simgesi olup, sıkıntıların yakında sona ereceğine yorulur. Rüyada meyve toplamak veya meyve topladığını görmek para menfaat işaret eder. Bakınız rüyada ağaç görmek sayfası.

Rüyada dut görmek bol kazanç manası taşır, rüyayı gören kişinin işinde ya da ailesinin kazancında artış, sofrasına bereket geleceğini haber verir. Aynı zamanda şifaya da işarettir, hasta olan biri dut görürse iyileşeceğini bildirir. Dut ağacının altında senin eski giysilerinin olması ilginç ki bu durum senin gerçek hayatında dış görünüşün ya da çevren tarafından nasıl algılandığın hakkında bazı görüş veya düşünce değişikliği olduğuna işaret etmektedir. Giysi, giyim, giyecek, giyim konularında detaylı rüya tabirleri kıyafet rüya yorumu sayfasında incelenebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir