Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Gizemli Ev Görmek

Rüyada gizemli ev görmek neye çıkar?

Merhaba, bu güzel günde sizi içten bir şekilde selamlıyorum. Rüya tabiri analizleriniz bizler için çok değerli, yıllardır sizden faydalanıyorum, her fırsatta şükranlarımı iletiyorum. Facebook’tan takip ediyorum, elimden geldiğince internette sayfanıza yönlendirici yorumlar yazıyorum. Rüyamın tabirini isteyeceğim sizden, uzun süredir, belirli aralıklarla hep benzer rüyayı görüyorum. Sık görülen rüyalar mesaj verici rüyalar diyorsunuz, bu yüzden size yazıp, değerli yorumlarınızı almak istedim.

26 yaşındayım, doktora öğrencisiyim, bekarım, ilmi çalışmalar yaptığım çalışma odamın dışına pek çıkmıyorum, herhangi bir ilişkim yok, sağlık sorunum, maddi yetersizliklerim yok. Ruh halim çok yorgun, sürekli çalışmaktan bitkin ve bıkkın durumdayım.

Ara ara gördüğüm rüyanın ana teması şudur: Rüyamda, bilmediğim bir yerde, sokakta oluyorum. Sonra gözüme hep bir ev ilişiyor, “aa şu eve bir bakayım, eski, tarihi bir ev, belki içinde gizemli bir şeyler vardır” diyorum. Bu ev haliyle eski, müstakil bir ev oluyor. Bazı rüyalarımda kapısı kilitli oluyor giremiyorum. Bazı rüyamda kapısı demirlerle kapalı oluyor giremiyorum. Bu sabah uyanmadan önce gördüğümde ise, kapı yerine betonla kapatılmış vaziyetteydi. Ben de, “bu durumun tabirine muhakkak bakmalıyım” dedim, rüyamda rüya tabirine bakmalıyım dedim. Hatırladığım kadarıyla, pembe boyaları dökülmüş, eski, müstakil ve büyük bir evdi. İçeri giremedim hiçbir rüyamda. Belki girememek güzel bir şeydir. Bu konuda ilminizden faydalanmak istiyorum, lütfen beni cevapsız bırakmayın.
Selam ve hürmetlerimle.

Rüyada gizemli bir ev görmek yorumu

Tuğrul merhaba, öncelikle iyi dilek ve sitemiz hakkındaki düşüncelerin için teşekkür ediyor, sağlık, başarı ve huzur dolu günler diliyorum. Gördüğün rüyalar iki açıdan çok önemli; birincisi bunlar devamlı görüyor olman ki zaten bildiğin gibi tekrarlanarak görülen rüyalar ya güçlü bir mesaj verir ya da gören kişinin verilmek istenen mesajı anlamadığını gösterir. İkinci olarak rüyada gördüklerin olup bu sayfada olayın bu yönü incelenecektir.

Rüyada ev görmek temel olarak emniyet, güvende olmak veya kişinin içindeki güvende olmak arzularını temsil eder ve evin durumu ile gerçekleşen olaylar ayrıntıları belirler. Evin gizemli olması veya diğer tabirle gizemli ev görmek rüya sahibinin uyanık hayatında içinde olduğu bir tercih yapma durumu, iki şey arasında birini seçme gereği yüzünden sıkıntı yaşadığını, bir kararsızlığa düştüğünü gösterir, bu durumun kişiyi bir iç çatışmaya sürüklediğini ifade eder.

Rüyanızda gelişen olaylar büyük ihtimalle gerçek hayatınızda iç dünyanızda yaşadığınız durumun bir yansımasına benziyor, içinizde fırtınalar koptuğunu gösteriyor ve bazı konularda artık son kararı verme zamanı geldiğini, kararsızlıklara son verileceğini ( demir kapıyı açmak, betonu kırmak gibi) ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir