Kategoriler
Sayılar

Rüyada Gizemli Rakamlar Görmek

Rüyada gizemli rakamlar neye işarettir?

Merhaba, ben 29 yaşında ev kadınıyım. Kocam iftiraya uğrayarak işten atıldı ve yeni iş bulamadı. Uzun süredir büyük maddi manevi sıkıntılar çekiyoruz. Ben apartmanlara temizliğe gitmeye başladım. Dün gece yorgunluktan akşam erken saatlerde uyuya kalmışım, bir rüya gördüm. Çok merak ettiğim için size yazıyorum, inşallah cevap verirsiniz.

Rüyamda temizlik yaptığım apartmandayım ve merdivenleri silip, temiziliyorum. O esnada merdiven basamaklarında çok eski, sanki tarihi bir şey gibi rengi sararmış, solmuş kalın kağıt veya deri gibi bir şey görüyorum. Merak edip aldığımda bunun defter kağıdı büyüklüğünde olduğunu ve ikiye katlanmış olduğunu görüyorum. Bu şeyin (kağıt diyeceğim) üzerinde dört köşesinde gizemli rakamlar vardı. Hatırladığım kadarıyla bunlar 26 – 2 – 17 ve 9 idi. İçimden “Allah Allah bu ne böyle, biri büyü mü yaptırmış” diyorum. Ondan sonrasını hatırlamıyorum. Cevabınızı bekliyor olacağım, Allah sizden razı oldun.

Rüyada gizemli rakamlar görmek tabiri

Saadet merhaba, öncelikle eşinize geçmiş olsun diyorum, unutmayın Allah daima iyilerin yanındadır, ona güvenin, duanızı eksik etmeyin, her şey düzelecektir. Gördüğün rüya gerçekten çok ilginç ve eğer bu günlerde evinizdeki konuşmalarda, izlediğin bir film veya okuduğun bir yazıda define, hazine, eski harita, büyü gibi konular geçmediyse (yani bu konular bilinçaltına yerleşmediyse) o zaman bu rüyada önemli bir mesaj beklenebilir.

Rüyada rakam görmek genel olarak yaşamın hayatın maddi yönü hakkında mesaj verir, finansal iyileşme,  işlerin açılması, para kazanmayı işaret eder. Rüyada görülen rakamlar net olarak hatırlanırsa bunların ne ifade ettiği araştırılmalıdır. Öte yandan sen bu rakamların gizemli rakam olduğunu düşünüyorsun ki rüyada gizemli rakam görmek rüya sahibinin yaşamında maddi olarak beklenmeyen bazı güzel gelişmelere delalet eder, kişiye ummadığı yerden para gelmesine veya aniden karşısına çıkacak bir fırsata delalet eder. Size yardımcı olması için rüyadaki sayı ve rakamların yorumunu listeliyorum.

Rüyada yirmi altı sayısı toprağı işaret eder ve 26 görmek aynı zamanda var oluşu simgeler. Rüyada iki görmek denge, çeşitlilik, ortaklık, işbirliği, ya da yüksek algılama ifadesidir. Rüyada on yedi görmek ruhu simgelemektedir. Rüyada 17 aynı zamanda yaşamınızın manevi yönüne daha fazla dikkat göstermeniz, ruhunuzu zenginleştirmek, ya da rahatlamanız gerektiğini işaret eder. Rüyada dokuz tamamlama ve üretkenlik, yeniden doğuş, ilham ve reformasyon işaret eder. 9 rakamı görmek aynı zamanda dünyayı geliştirmek için çalıştığınızı gösterir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir