Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Gizli Bir Güç Görmek

Rüyada gizli bir güç ne demektir?

İyi Çalışmalar. Ben büyük bir tekstil firmasında çalışıyorum, erkeğim. Rüyamda Bu tekstil fabrikasının içindeyim ve bir güç şeytan demek istemiyorum görmedim çünkü ben kaçtıkça bir şekilde beni sürükleyerek eski bulunduğum konuma getiriyor.

Havaya kaldırıyor ve duvara çarptırıyor sonra tam kapıdan çıktım diyorum gene aynısı oluyor, nefesim kesiliyor. Yerde ve havada sürükleniyorum. Fatiha Duasını okuyorum düzelir gibi oluyor gene kaçıyorum ama dua bitince gene aynısı oluyor. Gerçek gibiydi. Dudağımda uçuğun çıktığını bile hissediyorum yani şuan.

Rüyada gizli bir güç görmek tabiri

Merhaba, gördüğünüz rüya çok anlamlı ve önemli mesajlar vermektedir. Rüyanız reel hayatınızda kendinizi tam geliştirmeden kariyer veya hedefleriniz hakkında hatalı kararlar verdiğinizi, yanlış yolar seçtiğini, halbuki bunun için daha kolay, daha güvenli kimi yollar olduğunu ifade etmektedir. Lütfen gelişmeleri ve düşüncelerinizi ekler misiniz? Rüyanın unsurları: tekstil fabrikası, şeytan, nefesi kesilmek, sürüklenmek, havaya kalkmak, duvara çarpmak, Fatiha Duası,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir