Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Gizli Dinlenmek

Rüyada gizlice dinlendiğini görmek neye işarettir?

Akşam saatlerinde annemle ikimizi rüyamda bizim evimiz olan ancak normalde tanımadığım bir evin bahçesinde gezinirken görüyorum. Annemle bir ağacın yanına geliyoruz, ağacın dalına dinleyici yerleştirildiğini görüyoruz, “dinleniyor muşuz” diyerek ağacın dalında ki dinleyiciyi söküyoruz. Sonrasında annemle bahçede ilerleyerek evin balkonunun yakınlarındaki bir yere geliyoruz, annem “bu ne ki” diyerek üst üste yığılmış dikdörtgen şeklindeki taş yığınlarını kaldırıyor, taşların altında bir sürü muska, büyü yapılmış kağıtların olduğunu, onların üzerinde büyük ve yavru kediler dolaştığını fark ederek şaşırıyorum. Arkasından bir bey bize yaklaşıyor, rüyamda apartmanın yöneticisi olan bu bey kedileri tutup muska ve büyülerin üzerinden fırlatıp atmaya çalışıyor ama kediler yeniden geliyor, bunun üzerine ben kedileri fırlatmasına üzülüp, kedileri kucaklayarak bahçenin uzak bir köşesine bırakıyorum. Kediler bir daha gelmiyor. Rüyamın çok etkisinde kaldım, yorumlarsanız çok sevinirim.

Rüyada gizlice dinlenmek yorumu

Burcu selam. Rüyada gizli ses alıcı yani sizin tabirinizle gizli dinleyici görmek gerçek hayatta hiç kimseye söylemediğiniz ya da söylemek istemediğiniz bazı şeyler olduğunu ancak bunların bir sebeple açığa çıkacağını gösterir. Rüyada kendinden habersiz gizlice dinlendiğini görmek sizin söylemek istemediğiniz şeylerin açığa çıkmasıyla rahata kavuşacağınızı, kendinizi hafiflemiş hissedeceğinizi ifade eder.

Rüyada görülen dikdörtgen şeklindeki taş yığını yaşanan bir gönül ilişkisinden kaynaklanan sorunların biriktiğini, büyüdüğünü anlatmaktadır. Rüyada muska bulmak gerçek yaşamda kişinin bazı sağlık sorunları veya gizli korkular yaşadığını ve bunların yakında son bulacağını müjdeler. Rüyayı gören kişi bu sorunlarından kurtulacak ve eski korkusuz, güvenli yaşamına dönecek manası taşır, bakınız rüyada muska görmek sayfası.

Rüyada büyü ile ilgili herhangi bir şey görmeniz genel anlamda içinde bulunduğunuz sıkıntı ve umutsuzluğu işaret eder bakınız rüyada büyü görmek sayfası. Rüyanın devamında gelişen olaylar birinin desteği ile bu sıkıntılardan kurtulacağınızı işaret etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir