Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Gizli Güçler Görmek

Rüyada gizli güç nedir?

Rüya detayı: 17 yaşındayım, erkeğim, 11. sınıfa gidiyorum, medeni halim bekar.

2 ayın içerisinde 6 kez gece rüyamda beni cin çarpıyor. rüyamda; evde yatayım deyip yerimi hazırlıyorum ve yatağa tam uzanmışken duvardan bir şey geçip üzerimde geçiyor ve bir şey olmuyor fakat dönüp bir daha üzerimden geçiyor ve felç kalıyorum sonra o şey sonra beni düzeltip kayboluyor. Ve bu son 2 haftadır da 2 rüya gördüm nesneleri hareket ettire biliyorum ve havadan cisimler elde ediyorum . Rüyamda bahse girmiştik g3 tüfeğinin sadece metal halini yapmak için ve elimle havaya doğru ışık saçtım ve g3 tüfeği oluştu bide rüyamda bu güçleri yapmam öğretmenime ve komşunun hanımına sıradan geliyordu ve bunları yapmamı öğretmenim sağladı.

Rüyada gizli güçlerin manası

Rüyada gizli güçler görmekRüyanız bu günlerde aşırı kaygılı olduğunuzu, hayatınızda kimi düzensizlikler, karmaşalar olduğunu işaret etmektedir. Uğraştığınız sorunları çözmek için gücünüzün yetmediğini düşünüyorsunuz manası taşımaktadır. Not : site gizlilik politikası gereği kimi özel bilgiler çıkarılmıştır.

“Rüyada Gizli Güçler Görmek” için bir yanıt

Merhaba ruyamda eski esimle bir yatagin ustunde oturuyoruz, hic konusmuyoruz, etrafimizda sanki bir suru görünmez sey bizi izliyor. Öyle bos bos karsiya bakarken, bana sarilip opuyor, tam sasirmisken bende ona sariliyorum ama birden ayaklarimdan bir güç beni çekiyor once hic takmiyorum ama birden bir suru el beni ayak bilegimden cekiyor “o bizim” diyorlar. Bana kizginlar ona yaklastigim icin. Bende hem ayagimla tekmeliyorum hem eski esimi korumak icin ona sıkıca sariliyorum, hemde dualar okumaya basliyorum. Onlar gucleniyor ben daha sesli daha guclu dualar okuyorum “onu alicaz bizim” diye bagirirlarken ben de avaz avaz dua okuyorum. 37, Kadın, bosanmis, departman sorumlusu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir