Kategoriler
Evlilik Rüyaları

Rüyada Gizli Nikah Kıymak

Rüyada gizli nikah kıymak neye çıkar?

Bir gecede 2 ayrı rüya gördüm. İlk rüyam erkek arkadaşımla babam dışında ailemizin bilmesine rağmen söz nişan yapılmasını beklemeden gizli nikah yapmamız ve benim evlilik cüzdanını botumun içinde saklamam ama kuzenlerime sevinçle gizlice göstermem. Ama bir yandan da çok mutlu olmam.

Sonra uyandım tekrar uyudum ikinci rüyamı gördüm. İkincisi ise yine erkek arkadaşımla nikah yapacağız ve ben nikah için İstanbul’a gidiyorum fakat nikahın kutlamalı olduğunu bilmediğim için kuzenim ve arkadaşıma gidiyorum, kutlamalı ve erkek arkadaşımın tüm ailesini görünce kızıyorum, “bana neden demediniz, bende ailemi getirirdim” diyerek nikah tarihini ertelemek ve imza atmak istemediğimi belirtmeyi düşünüyorum ama demiyorum. Bir yandan da yine çok heyecanlı ve mutluyum. Sonra uyanırım.

Takma isim : sibel
Yaşınız : 22
Cinsiyetiniz : Kadın
Medeni durum : Flört – sevgili
Ruh haliniz : endişeli
Anahtar kelime : gizli nikah, nikah yapmak, kutlamalı nikah

Rüyada gizli nikah kıymak tabiri

Sibel merhaba,

Rüyada gizli nikah kıymak, Anne, baba, kardeşler ya da ailesinde gizli nikah kıymak, gizlice nikahlandığını görmek evlilik konusunda kimi endişeler taşıdığınızı ya da evlilik öncesi hazırlıkların sıkıntılı geçtiğini temsil eder. Bakınız rüyada nikah görmek yorumu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir