Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Go Kart Görmek

Rüyada go kart görmek neye çıkar?

İsmim Meral, bekarım, 27 yaşındayım. Sevgilimle yaklaşık ayrılalı üç ay oldu ama ben onu unutamadım. Rüyamda eski sevgilimin evine çok yakın bir yerde oturuyormuşum. Bir gün onu takip ediyorum, go kart sahasında bir kız ile buluşuyor, kız uzun boylu birisi. Ben bu kıza onu bırakmasını söylüyorum fakat kız onu bırakmamakta kararlıydı, keza eski sevgilimde onu bırakmıyordu.

Kendimi çok kötü hissediyorum o durumda. Sonra eski sevgilimle kız yanımdan uzaklaşıp gittiler ve rüya burada bitti. Bunun manası nedir?

Rüyada go kart görmek yorumu

Meral merhaba, rüyada ayrıldığın eski sevgilini görmek genellikle bir pişmanlığı işaret eder. İnsanlar kaybettiği eski sevgiliyi uzun bir süre unutamazlar ve sık sık onu rüyalarında görürler. Senin rüyanda bu kategoridedir ve detaylı bilgi eski sevgili rüya tabiri sayfasında bulunmaktadır. Rüyada eski sevgiliyi başka biriyle görmek kıymetli bir rüyadır ve yaşamınızda bir dönüm noktasını işaret eder. Yeni bir başlangıcı temsil eder, bir şeyleri bırakıp yeni şeylere başlayacağınızı gösterir. Bu yeni bir arkadaş, yeni sevgili bulmak olabileceği gibi yeni bir işe başlamak, yeni proje geliştirmek gibi bir konu da olabilir.

Rüyada gokart görmek hayatın virajlarla dolu olduğunu ve bu virajları kazasız geçmek gerektiğini temsil eder. Bu rüya sürücü ve hırs konularında bir kelime oyunu olabilir. Rüyada go-kart kullanmak, go-kart sürmek, go-kart kullandığını veya go-kart sürdüğünü görmek rüyayı gören kişinin kendinin, çocukları veya kardeşlerinin gurur veren bir başarıya imza atmasına veya evlilik gibi mutlu bir olay yaşamalarına işaret eder. Go kart kullanan kişi kendi yaşamı için güzel bir başarıya ulaşır veya sevindirici şeyler yaşar. Bu rüya aynı zamanda iyi bir haber alınması anlamına da gelebilir ya da beklemedik bir zamanda gelecek paraya veya iyi şans ile işleri yoluna koymaya ve sıkıntılardan kurtulmaya işaret eder.

“Rüyada Go Kart Görmek” için bir yanıt

Merhaba ismim Elif.Rüyamda kuzenim babam ve abimle beraber Go Card kullanmaya gitmişiz.Sonra nasıl olduysa biz go card arabalarını dışarda normal yollarda kullanmaya başladık.Ben diğerlerini kaybettim ve tek başıma sürmeye başladım.Sürerken bi çocuk bana sataşmaya başladı.Bana doğru geliyodu.Yan taraftada hastane vardı.Oraya koşmaya başladım yardım için.Onlar da bana yardım etti.Sonra doktorlar bana baktı nasıl olduğunu bilmediğim bi şekilde yaralanmıştım.Karnımdan kurşun gibi birşey çıkarttılar.O beni kovalayan çocuk geldi özür diledi.Sonra ben babamı aradım merak etmiştir diye telefonu annem açtı.Ama annem şehir dışında bu telefonun sende ne işi var falan diyerek konuşmaya başladık.Annem ben bodrumdayım dedi halbuki ben onu İstanbul’da bizim evimizde biliyordum.Biraz üzüldüm bizi almadan gitti diye.Sonra annem bi anda yanımda oldu.O beni kovalayan çocuğun yanına gitti bi takıcıdaydı.Çocuğun arkasında da babamlar takılara bakıyodu.Annem gitti ve çocuğa takı seçmeye başladı bende gittim kat kat ince ince bi kolye takmıştı koyu renkler vardı.Ben de dedimki bence tek grisi olsun.Ve o çocuğa aşık olmaya başladım.Yorumlarsanız çok sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir