Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Göbek Bağı Görmek

Rüyada göbek bağı görmek neye çıkar?

Merhabalar, ben 20 yaşında ebelik 2.sınıf öğrencisiyim, daha doğuma girmedim ve bu konu üzerinde hiç yoğunlaştığımı düşünmüyorum, yani etkisinde kaldığım bir konu gibi değil.

Rüyamda piknik alanında hiç tanımadığım bir kadın benden yardım istedi, bebeği doğurttum, bebek önce pisti sonra kendi kendine tertemiz oldu ve göbek bağını kesmedim, sanki bıçakla parçaladım, anneden tam ayrılmadı, bebek ve kadının üstünde beyaz bir elbise vardı. Hiç bir yer kan olmadı. Çok merak ediyorum anlamını şimdiden teşekkür ederim.

Rüyada göbek bağı görmekTakma isim : eftelya
Yaşınız : 20
Cinsiyetiniz : Kadın
Medeni durum : Bekar
Ruh haliniz : şaşırmış
Anahtar kelime : Ebe

Rüyada Göbek bağı görmek yorumu

Eftelya merhaba, gördüğün rüyanın iki açıklaması olabilir.

Birincisi, eğitimin ve mesleğinin bilinçaltındaki soruların yansıması olabilir. Her ne kadar doğuma girmek, doğum yatırtmak, bebek doğurtmak konularında çalışmam olmadı desende zihninin bu konuları merak ettiği olasılığı güçlü.

İkincisi ise, yorumlanabilir rüya kategorisinde değerlendirilirse; ebelik, doğum yaptırmak, göbek bağı görmek anlamında incelenebilir.

Rüyada doğum yaptırmak, başka birinin doğumuna yardım etmek, gerçek yaşamınızda birisini bir yatırım, yeni projeye başlama konusunda teşvik ettiğini, ona moral ve destek verdiğinizi simgeler. Doğum başarılı geçerse bu işlemin başarıyla tamamlanacağını ifade eder. Bakınız doğum açıklaması.

Rüyada böbek bağı görmek, anne ile bağ, duygusal bağlanma, bireysel eksiklik anlamlarını simgeler.

Göbek bağı kesmek, Göbek Bağı kestiğini görmek, İletişim eksikliğini ifade eder. Aynı zamanda, Tek başına olmak, Kendi ayaklarının üzerinde durmak ve kendiniz ile ilgili kimi endişeleri ifade eder.

“Rüyada Göbek Bağı Görmek” için 8 yanıt

Kimden: nisa
Cinsiyetiniz:kız
Yaşınız:25
Medeni Durumunuz:evli
Rüyanızın anahtar kelimeleri: kuran, göbek kordonu

Rüyamda bir işi yaptığım için bana kuran ve göbek bağı veriyorlardı.

Nisa

Rüyada Kuran görmek, Kuran-ı kerim görülmesi, bütün iyiliklerin, güzelliklerin ve mutlulukların işaretidir. Çok hayırlı bir rüya olan Kuranı Kerim Tanrı tarafından korunduğunun ifadesidir.

Rüyada Göbek bağı, görmek anne ile bağ, duygusal bağlanma, bireysel eksiklik anlamlarını simgeler.

Bu bilgilerle verilmek istenen mesajı siz tespit edebilirsiniz.

Evliyim, rüyamda annemlerde doğum yapıyorum sonra yatağın içine bakıyorum ki bir erkek çocuğu anneme kordonunu sen mi kestim bende sana kes diyecektir diyorum ama koca kopmuş kordon annemle elimizde hamile degilim bir tane kizin var bunun tabiri nedir acaba cevaplar misiniz?

Merhabalar, ben 3 aylık hamıleyım ve ruh halım gayet ıyı. Dun ruyamda kendı gobek bagımı gordum hanı bebeklerınkını keserken bır mandal takıyorlar ya oyle bı mandal takılmıs gobegıme ama ben kosa kosa gobek bagımı gostermeye gıdıyorum bırıne, sanırım bır doktora, cok merak ettım acaba ne anlama gelıyor?

Merhaba rüyamda ölen babaannemin dolabında eski bir Kuran-ı Kerim içinde benim göbek bağımı saklamış olduğunu gördüm.anlamı ne olabilir?teşekkürler

Merhabalar ruyamda garajda dogum yapan bi kadin ve gobek bagi kesilmemis bebek gordum bunun anlami ne olabilir tesekkurler

Selamun aleyküm rüyamda annemin hamile olduğunu gördüm ve kendimde bir sancı arada arada vuruyor anneme diyorum anne senin sancini ben çekiyorum diye ve annem yatıyor oda biraz biraz sancı çekiyor annemin karnını ovustururken annem battaniyenin altından elimi bebeğin başını tutmam için ellerimi aşağıya bastırdı ve o bebeğin başını tuttuğumu hissettim ve korka korka annemi dogurttum bebek erkekti bebeğin göbek baginida gördüm göbek bağı doğum esnasında düştü ben sevinçten agliyorsun başardım diye ruyami yorumlarmisiniz

Merhaba rüyamda hastanedeyim doğuma gitmişim ayaktayım bebeğin gelişini doktorlar bşr ekrandan görüyor ben de görüyorum bir doktor bana iğne yapıyor ve hiç doğum sancısı hissetmeden doğuruyorum hala ayaktayım bebeği kendim tuttum elimle kocaman kanlı bir bebek erkrk bir doktor geldi göbek bağını kestiçok merak ediyorum rüyamın anlamını.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir