Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Göbek Deliğinden Kemik Çıktığını Görmek

Rüyada göbek deliğinden kemik çıktığını görmek neye işaret eder?

Merhaba, rüyamda göbeğimi yoklarken birden göbek deliğinden bir kıkırdak kemik çıktığını görüyorum, kemiği çıktığı yere tekrar sokmaya çalışıyorum ama kemik uzun bir az ondan girmiyor. Doktora gidiyoruz, bizden 2o tl alıp, bizi başka doktora yolluyor, sonra uykudan kalkıyorum.

Bu rüyayı görmeden evvelki gecenin ilk saatlerinde yurt dışında olan ablamın göbek deliğinin küçük et benine benzer çok sayıda şeylerle gül seklinde göbek deliğinin olduğunu gördüm. Teşekkürler şimdiden. Nur tarafından 16.05.2013 / 09:49 tarihinde gönderilmiş

Rüyada göbek deliğinden kemik çıktığını görmek nasıl yorumlanır?

Nur Merhaba, bu ilginç rüyaları gönderdiğin için teşekkür ederim. Rüyanız çok önemli mesajlar vermektedir.

Her iki rüyanın da ana teması göbek deliği olup, kendinizde kemik çıktığını görmeniz, ablanızın göbek deliğinde et benleri, göbekten kemik çıkması, doktora gitmeniz, gül şeklinde olması gibi tüm unsurlar senaryoyu zenginleştiren etmenlerdir.

Rüyada göbek deliği görmek veya göbek deliğinin görülmesi ailenize ve kökenlerine karşı duygularınızı objektif bir bakış açısıyla analiz etmenizde ve ona göre davranmakta yarar olduğunu simgeler. Umarım bu bilgi size yardımcı olur. Rüyanın unsurları: göbek deliği, göbeğini, kıkırdak, kemik, et beni görmek.

“Rüyada Göbek Deliğinden Kemik Çıktığını Görmek” için bir yanıt

Büyük göbek deliği görmek
Merhabalar, ben Dilara, 28, bekar. Rüyamda hamile olduğumu gördüm ama 6-7 aylık gibiymiş. Göbek deliği de olduğundan çok büyük. Bir tane doktor ameliyata almış, göbekten bebeği almaya çalışıyordu, bende almaları için karşı çıkarken uyandım. Ne demektir acaba? Teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir