Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Göç Etmek

Rüyada göç ettiğini görmek ne demek?

Merhaba, Bugün çok karmaşık bir rüya gördüm ya da bilmiyorum çok güzel ve anlamı yorumlar yaptığınız için artık her gün rüya görmek adet oldu bende. Kusura bakmayın. Gece rüyamda ben ve kardeşlerim evlerimizi boşaltmak zorunda kaldık, çok şirin bir kasaba gibi bir yere göç ediyoruz. Daha önce hiç görmediğim bir yer. İçimde çok derin bir üzüntü vardı göç ediyoruz diye. Daha sonra evin içindeyim ve kapı çalıyor iki tane kadın geliyor, “evimize geldik” diyorlar, “bu ev daha bizim” diyorum, “daha işlerimiz bitmedi eşyaları topluyoruz” diyorum, “hayır biz satın aldık kapının üstünde isimlerimiz var” diyorlar ve gerçekten kapının üzerinde iki kadının ismi duruyordu, içeri giriyorlar.

Daha sonra ben biraz dolaşmak için çıkıyorum, önüme çok büyük bir kaya mı desem taş mı desem bilmiyorum çok büyük bir kaya var “bu nereden geldi” diyorum, üstüne çıkıp oturuyorum ve karşıma küçük bir havuz ve her tarafı yeşillikli bir manzara çıkıyor, manzaraya bakıp kendi kendime ah çekiyorum. Rüyamı yorumlarsanız sevinirim ve daha önceki bütün yorumlar içinde teşekkürler.

Rüyada göç etmek yorumu

Gördüğünüz rüya gerçek hayatınızda olaylara yeni bir bakış açısıyla bakmak ve en yüksek potansiyele erişmek için çaba gösterdiğinizi ancak geleneksel değerleri de muhafaza etmek, onları terk etmemek istediğinizi göstermektedir. Bu aslında zor bir durumdur, gerçek hayatınızda gerçekten böyle biri durum var ise bunu sakin kafayla değerlendirip, kararsızlığın olumsuz bir duruma yol açmasına izin vermemeniz gerekir.

Rüyada göç etmek rüyayı gören kişinin hep doğruları söyleme huyu olduğunu, kafa dengi olmayan insanlarla bir arada olmak yüzünden sıkıntı yaşadığını ve bir konuda yaşadığı muhalefet ve karara karşı gelmesi yüzünden o toplulukta artık kalmak istemediğini gösterir.

Rüyada hicret etmek, bir yerden bir yere hicret ettiğini görmek hayatınızdaki kimi dengesizlik ve uyumsuzlukları çözmek için çaba sarf ettiğiniz anlamına gelmektedir. Rüyada hicret eden birilerini görmek rüyayı gören kişinin bütün yaşamı boyunca dini vecibelerini yerine getireceğine, günahkar kişilerin ise tövbe ederek dini bütün biri olarak yaşayacaklarına yorumlanır. Tövbe eden kişinin kazancı ve evinin bereketi artar. Bu aynı zamanda kişinin namazını kılmasına, orucunu tutmasına, haram şeylerden uzak durmasına ve zekatını vermesine uyarıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir