Rüyada Göçük Altında Kalmak

Rüyada göçük altında kalmak neye çıkar?

Babamla birlikte bir geniş alandayız, yüksek inşaatlar var ve vinç tarzı bugüne kadar görmediğim büyük  değişik bir iş makinesi var ve biz de izliyoruz. İş makinasının çalışıp yerde büyük geniş bir çukur gibi birşey açacağını anlayınca ben babama “kaçalım” diyorum ve o an etrafta bulunan yer altına doğru eşilmiş bodrum gibi bir yere doğru kaçıyoruz , arkamızdan da başka insanlar bizimle beraber geliyorlar

Tam o sırada iş makinesi çalışmaya başlayınca girdiğimiz yerin kapısından şiddetle toprak içeriyi doldurmaya başlıyor. Sonra bir göçük altında kalıyoruz ve ben yüzümü, kafamı ellerimle kapatıp korumaya çalışıyorum. O an da uyandım.

Takma isim :önder
Yaşınız :22
Cinsiyetiniz :erkek
Medeni durum :bekar
Mesleğiniz :öğrenci

Ruh haliniz :İki hafta önce midemden kaynaklı şikayetlerden dolayı hastalık tanısı konulmuş olup sürekli mide rahatsızlıklarım olmakta ve gece uyumamı zorlaştırmakta.

Rüyada göçük altında kalmak neye yorumlanır?

Önder merhaba. Rüyada yüksek inşaat görmek, yeni bir iş arayışında olduğunuzu gösterir. Bakınız rüyada inşaat görmek sayfası.

Rüyada iş makinesi görmek, iş makineleri görülmesi, içinizdeki enerji, büyüme ve gelişme azmi ve kendine güven konusunda sahip olduğunuz ilerlemeyi kaydeder. Çalışan iş makineleri seyretmek, iş makinesi seyrettiğini görmek, gerçek yaşamınızda kendinizi çaresi hissettiğinizi ya da bir zorbalık ile karşı karşıya olduğunuzu temsil eder.

Rüyanızın son bölümünde rüyada göçük altında kalmak ise geçmişte yaşadığınız bir olayın etkisinden kurtulamadığını gösterir. Kafanızı, yüzünüzü korumaya çalışmanız, bilinç altınıza yerleşmiş bu konuyu çözmeniz gerektiğini, aksi halde bu gizli endişe veya korkuyu sürekli yaşayacağınızı temsil eder.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir