Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Göğe Çıktığını Görmek

Rüyada göğe çıkmak neye delalet eder?

Merhaba bu rüyamı da yorumlarsanız sevinirim, şimdiden teşekkürler. Rüyamda bir göğe çıkıyorum çıkıyorum bir yere iniyorum ama saniyede göğe ulaşıyorum ve orada geziyorum, yıldızlara çarpacağım diye korkuyorum, rüzgarı ensemde hissediyorum ve yere iniyorum, bir evin önünde hamile köpek yatıyor ve içindeki yavruları görüyorum sonra eve baktım duvarın ardını görüyorum ve duvardan içeri girip içeride bebeğiyle oturan bir kadın gördüm çok güzel bir rüyaydı.

Rüyada göğe çıktığını görmek yorumu

Bayram merhaba. Rüyada göğe çıkmak çok iyiye yorumlanır ve rüyada göğe çıktığını görmek rüya sahibi insanın iş hayatında bol kazanç ve zenginliğe veya okul yaşamında büyük başarılara işaret eder. Rüyada göğe çıkıp gökten yere indiğini görmek pek çok sıkıntılar, zorluklar yaşayarak elde ettiğiniz zenginliğinizi ve başarılarınızı dikkatli olmazsanız kaybetme tehlikesi olduğunu ifade eder. Rüyada göğe çıkıp yere düştüğünü görmek pek iyiye rivayet edilmez ve rüyayı görenin işini veya malını kaybetme tehlikesine delalet eder.

Rüyada hamile köpek görmek rüyayı görenin hayatında sahip olduğu koruyucu, yardımsever, sadakatli karakteriyle sürekli çevresinin takdirini kazanıp, onların itibarını elde etmeye, dualarını alacağına yorulur.

Kadınlar gerçek yaşamda bereket ve üretkenlik sembolüdür. Rüyada duvarın arkasında bebeğiyle oturan kadın ise benzer şekilde bereket, üretken olmak, kazanç, bolluk simgesi olup, işinizde yükseleceğini ya da ticaret hayatına gireceğinizi, eğer ticaret ile uğraşıyorsanız işlerinizde çok başarılı olacağınıza yorumlanır.

“Rüyada Göğe Çıktığını Görmek” için 2 yanıt

Salam Aleykum, ben Namig Mursalov Bakudan. 33 yas. Evli. yazilarimda harfi yalnisliq olursa ahf edin. turkce sozler Azeriden farkli. Ruyamda goruyorumki, kece vaktidir (karanlik zaman). zevcemin (karimin) ve bir baska kadinin elinden tutub goke havalanmaya basliyorum. kendim onde ve onlarida ardimca tasiyorum. diger kadinin kim oldugunu bilmiyorum. yalnizca biliyorumki bir kadin. birini sol elimle digerini sag elimle ellerinden tutmusum. cok konforlu halde havalaniyoruz, yukseliyoruz. kalkdikca kalkiyoruz. pek iyice yukseklere kalkiyoruz. karsimizda kulle gordum ve kullenin zirvesine dogru ucuyoruz. kulle o kadar uzunki oradan asagiya bakdikda hec bir sey gorukmuyor. kullenin ust katina catar catmaz zevcem ve o kadin nereyese kayib oluyorlar. ben kullenin ust katina iniyorum. orasi genis bir alan gibi. oradan asagiya bakmak icin alanin tam koshesine yaklasiyorum. asagi bakdigimda korkuyorum. oturuyorum. inmek icin, buradan atlamam lazim oldugunu anliyorum amma hemde korkum var. cok dusunmeden atlayis edib asagiya dogru ucmaya basliyorum. enisimde kalkisim gibi bana zevk veriyor. nereye duseceyimi bilmiyorum. biraz sonra insanlarin yurudugu bir bahceye dusuyorum. bahce buyuk ve cok guzel, agaclar yem yesil, guller cicekler reng be reng. dusduym yerde onumde sol tarafimda bir bina oldugunu fark ediyorum. binaya bakdikda alti kunclu (alti koseli) pentagon binasi kibi buyuk bina oldugunu fark ediyorum. sanki Amerikaya inmisim. burada ruyadan kalkdim. ruyayi sup vaktinde gordum. ruyami lutfen detaylariyla anlatiniz. 33, Erkek, evli, technik.

Merhaba, gördüğünüz rüya hayatta büyük hedefleriniz olduğunu anlatırken aynı zamanda size ve eşinize bir kadının yardım etmesi veya vesile olmasıyla bu hedeflerinize ulaşacağınıza delalet etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir