Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Göğe Yükselmek

Rüyada göğe yükseldiğini görmek ne demektir?

Rüyamda eski bir arkadaşımı görüyorum. aramız bozuk olarak ayrıldık ama helallik aldık birbirimizden ve şuan görüşmüyoruz.  Rüyada onu görüyorum ve bir çaycı geliyor elinde çaylarla bize çay verecek  ama çaycı bir anda göğe yükseliyor ve gökyüzünden bize bakıyor, bizde ona bakıyoruz ve uyanıyorum bu rüyayı yorumlarsanız sevinirim. iyi günler.

Rüyada göğe yükselmek neye yorulur?

Rüyanız, gerçek yaşamınızda CENNETLİK diye tabir edilen cinsten, iyiliksever, mükemmel bir insanın arkadaşınızla yeniden barışmanız için vesile olacağını simgelemektedir. Rüyada göğe yükseldiğini görmek rüya sahibi kişinin oldukça düzgün bir karaktere sahip olduğunu, bu dürüst tabiatı ile işlerinin hep yolunda gideceğini simgeler ve aynı zamanda o kimsenin yüksek itibar sahibini olmasına ve bununla beraber şeref ve övgüye kavuşacağına işaret eder. Bu kişi Allah’ın (c. c. ) yardımıyla kurtuluşa erer. Bir kişi rüyada gökte olduğunu görürse bu rüya onun yüksek mevkilere çıkacağına, çevresi tarafından beğenilen ve saygı duyulan, güvenilen biri olacağına rivayet edilir.

Rüyada göğe yükselen birini ya da birisinin göğe yükseldiğini görmek müjde ve mutlu verici bir haber anlamı taşıyabilir. Rüyayı gören kişi bekar ise bu onun için güzel ve mutlu bir evlilik anlamına gelebilir. Evli ise bu rüya o zaman onu devamlı koruyacak, onu gözetecek, her işinde arkasında durup ona destek verecek bir arkadaş, akraba veya dostu olacak manası taşır. Genel anlamda kişinin önünde uzun bir ömür olacağı manası taşır.

“Rüyada Göğe Yükselmek” için 6 yanıt

Merhaba. Ben yeni bir yazar adayıyım ve bir kitabım yayınlandı. Rüyamda ilkokul arkadaşımla bir yolda yürüyoruz ve önümüze gökyüzüne kadar uzanan büyük bir merdiven çıkıyor. İkimiz de merdivene tırmanıyoruz. Ben ondan daha yükseğe tırmanıyorum. Sonra rüyamda bana biri “sen ondan daha ünlü olacaksın” diyor. Rüyamdan uyanınca hiçbir bağlantım olmayan arkadaşımı Facebook tan buldum ve onun şarkı programına katıldığını gördüm. Ben yurtdışında yaşadığım için Türk televizyonlarını pek takip edemiyorum ve onun böyle bir yarışmaya katıldığından haberdar değildim. Bu rüyanın şeytani bir rüya olma ihtimali var mı? Bazen şeytan insanların kafasını bulandırmak için türlü şeyler gösterebiliyor. Ayrıca bu rüyayı göreli çok uzun zaman oldu; lakin seneler sonra çıkan rüyalar da oluyormuş bazen. Şimdiden çok teşekkürler. 26, Kadın, Evli, Asistan.

Aslı merhaba, görmüş olduğun rüya gerçek hayatında merdivenleri birer birer çıkarak hedeflerine doğru emin adımlarla ilerleyeceğini ancak bu süreçte seni yakından takip edenler (kimi takdir ederek kimisi de kıskanarak) olacağını ancak her zaman bildiğin ve inandığın doğruları uygulayarak, doğru yoldan ayrılmadan ilerlediği sürece hiç bir kötülüğün sana dokunmayacağını temsil etmektedir.

Oncelikle yorumunuz icin tesekkur ederim. Esim ben oglum ablam arabayla giderken esim biden arabayi ucuruma suruyor. Ben ablam ve oglum hemen emniyet kemerlerimizi takiyoruz. Sonra sadece kendimin goge yukseldigini goruyorum. Oldum mu ben diyorum Telaslaniyorum. Dualarimi okuyorum. Goge kadar yatar pozisyonda yukseliyorum ve nedense bilmiyorum kapinin acilmasini bekliyorum. Nereye gidicem cennete mi cehenneme mi diye dusunuyorum. Sonra aniden uyandim.

Selamun aleyküm bende rüyamda sırtüstü yatıyordum bi an kolunuzu yukarı kaldırmak istersiniz ya onun gibi bir his oluştu ve yükselmeye başladım kaçıncı kat haberim yok gökyüzü gri beyaz karışımı ve pervane sesi gibi (vuvuvuvuvu) diye bir sesle yükseldiğimi gördüm 2 ay öncede buna benzer bir rüya daha gördüm hayırdır İnşallah

Rüyamda anannemin hasta yattigini agzinda burnunda hortum varmis bogazinde kucuk bi kesik ve hortum varmis aci cekmesin diye hortumu cikartiyorum ve kesigi buyutuyorum simdi rahatladi anannem diorum. Sonra sokakta yuruyorum arkamdan biri gelio hissediyorum bana sarilio ve gokyuzune dogru yukselmemi sagliyor karanlik ve yildizlar var sonra asagiya bakiyorum insanlar var demekki olmek boyle birseymis deyip uyaniyorum.yorumlarsaniz sevinirim.

Ozan selam, öncelikle klavyene bir bakım yaptırman gerekiyor, çünkü r harfi her zaman yazmıyor. Y tuşuna da bakmakta yarar olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir