Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Göğsünden Kan Gelmesi

Rüyada göğsünden kan gelmesi neye işaret eder?

Merhaba, rüyamda sevgilimle yataktaydık ve yatakta sohbet ediyorduk, sanki bazı konularda tartışıyorduk ama ne hakkında olduğunu hatırlamıyorum. Sonra sevgilim odadaki radyoyla oynamaya başladı, şarkı çalıyordu. O duş almaya gidince ben radyonun sesini kısmaya çalıştım. başaramayınca da fişini çektim fakat bu seferde cızırdamaya başladı. Sonra sağ göğsüme baktım ve üzerinde kırmızı bir leke gördüm, göğsümden kan geliyordu. Sonrada kan yerini sarı renkli bir sızıntıya bıraktı. Belime baktığımda ise siğil gibi içi dolu bir kabartı vardı. Yine çok karışık bir rüyaydı. Lütfen söyler misiniz rüyada göğüsten kan gelmesi neye işarettir? Yorumlarsanız sevinirim.

Rüyada göğüsten kan gelmesi neye yorumlanır?

Rüyada kendi göğsünü görmek bu rüya sahibinin kendine güvendiğini ve karşısındaki sorunların üstesinden geleceğine delalet eder. Bu rüya aynı zamanda hızlı hareket yeteneği ve yüksek denge kabiliyeti ile rüyayı gören kişinin her zaman sıkıntılara karşı hazırlıklı olduğuna işaret eder, bakınız rüyada göğüs görmek rüya tabiri sayfası.

Rüyada göğsünden kan geldiğini görmek beklenmedik bir sorun anlamına gelirken rüyada göğüsten kan gelmesi aynı zamanda bir kişi yüzünden olumsuz bir tepki, eleştiri veya öfke yüzünden rüyayı gören kişinin hayatının alt üst olmasına da yorulur.

Rüyada siğil görmek gerçek manasının tersine yaşamın maddi yönü alanında iyi gelişmeler işaretidir. Rüyada siğil çıkması işleri yoluna koymak ve çok para kazanmak için yapma gereken bazı küçük şeyler kaldığını, onları da yaptığında büyük bir maddi güç ve kazanca kavuşacağını temsil eder. Rüyada radyo görmeniz uzaktan gelecek bir habere yorumlanır. Sevgilinizin radyo ile oynaması onun bir haber beklediğini temsil etmektedir.

“Rüyada Göğsünden Kan Gelmesi” için bir yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir