Rüyada Göğüs Ağrısı Görmek

Rüyada göğüs ağrısı görmek neye işarettir?

Merhabalar, ben 2 kez rüya içinde 3 rüya gördüm. Uyandığımı zannediyorum ama bakıyorum hala rüyadayım. Birinci rüyamda anneannemin yanındaydım ve yatarken rüyamda göğsüme bir ağrı girdi, acı çektiğim için anneanne diye bağırdım ama beni duymadı. Sonra uyandığımı zannettim, hala rüyada idim yine aynı göğüs ağrısı yine aynı bağırtı. En son uyandığımda karabasan hissettim ve kıpırdayamadım. Göğsüm hala ağrıyordu. İkinci rüyam daha ilginç. Yanımda kayın validem ve bir kişi daha yatıyordu. Yanımdaki kişinin gerçek hayatta karakterini bir türlü çözemediğim için düşmanım mı arkadaşım mı düşüncelerindeyim. Tam o gece rüyamda rüya gördüm yine.

Rüyamda karabasan vardı, sonra içimden bir ruh gibi bir şey çıktı ve o ruh beni öyle boğmaya çalıştı ki, nefes alamadım. Rüya olduğunu bildiğim için, beni uyandırması için yanımda yatan arkadaşın saçını çekip ismini sayıklıyorum. Uyandığımı zannederek bu sefer o arkadaştan bir ruh gibi bir şey çıkıp beni dövmeye çalıştı, ardından yine beni boğan birisi.

Gercekten uyandigimda yanimdaki arkadasin adini sayikladim gercekten ve bogazimda cok kötü bir aci hissettim, hatta o kadar aciyordu ki elimle tutup koruma altina aldim sanki. Yanimdaki arkadas hakkinda düsündüklerimden kaynkalandigini biliyorum bu rüyanin ama neden bana bu kadar aci veren karabasanlar var, o kismini anlayamadim. Yardim lütfen

Rüyada göğüs ağrısı görmek neye yorumlanır?

Rüyada karabasan görmek ilkel duyguları, temel yaşam kaygılarını ( barınma – beslenme – güven – ait olma gibi ), geçmişteki yaşadığınız travmaların izlerini ifade eder. Özellikle yüksek güvenlik ihtiyacınızın olduğu durumlarda düşük benlik saygısı ( kendine güven ) yaşadığınız dönemlerde bu rüyalar daha çok görülür. Örneğin işini kaybetme korkusu veya işten çıkarılma, çocuk kaybetme, değer verdiği birinin vefatı.

Mutluluklar, sevinçler gibi üzüntüler, korkular, endişelerde yaşamın gerçekleridir ve onlardan kaçamayız. Her duruma karşı en uygun davranış tarzı seçilip ona göre davranılmalıdır. Lütfen karabasan nedir isimli bu makaleyi okuyun.

One Comment

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir