Kategoriler
Önemli Rüyalar

Rüyada Göğüs Görmek

Rüyada göğüs görmek neye işarettir?

Merhaba, rüyamda bir bebeğim vardı, onu emzirmem gerekiyordu. Önce sol göğsüme alıyorum, bebek bir turlu oradan süt alamıyordu. Sonra sağ göğsüme alıyorum ve oradan emziriyorum. Bebeğin ağzının etrafı süt olmuştu. Bir yere çıkmamız gerektiği için emzirmeyi bırakmam gerekiyordu ama bebek öylesine emiyordu ki bırakamıyordum bir türlü. Bir de emzirirken bir türlü kucağıma rahat bir şekilde yerleştiremiyorum. Bu rüyayı sabah kalkıp geri yatınca gördüm. Aynı günün gecesinde de eşimle kilisede bir düğünü arkadan izliyorduk. Ad: ezgi yas: 29 medeni durum: evli.

Rüyada göğüs görmek yorumu

Rüyada göğüs görmek, kendi göğsünüz, başkasının göğsü olmasına göre anlam kazanır, farklı şekillerde tabir edilir. Genel olarak güzel göğüsler şans ve iyi şeyleri işaret ederken çirkin göğüsler şansızlık ve işlerin yolunda gitmemesine yorumlanır.

Rüyada kendi göğsünü görmek ne demektir?
Rüyanızda göğsünüzü gördüyseniz bu kendine güvene ve sorunların üstesinden geleceğinize işaret eder. Bu rüya hızlı hareket yeteneği ve yüksek denge kabiliyetiniz ile her zaman sıkıntılara karşı hazırlık olduğunun işaretidir. Rüyada bir başkasının sizin göğsünüzü görmesi ise bilinçaltında var olan ilgi çekmek, beğenilmek, istenmek duygularının açığa çıktığını, kişinin daha fazla arzu edilmeyi beklediğini temsil eder.

Rüyada başkasının göğsünü görmek neye işarettir?
Rüyanızda başkasının göğsünü görürseniz bu nasıl ve ne şartlarda görüldüğüyle ilgili yorumlanır. Başka birinin göğüslerini çıplak görmek veya onlara dokunmak içinizdeki bastırılmış duyguların yüzeye çıktığına delalet eder.

Rüyada göğsünün hızla çarpması neye delalet eder?
Rüyada göğsünün hızla çarptığını görmek zafere ve başarıya işarettir. Olumlu düşünmek ve olumlu yaşamak sonucunda şansınız açık olduğunu, bu şansın devam ederek sizi hayalinizdeki servete kavuşturacağına tabir edilir. Bu rüya aynı zamanda yaşamınızda hızlı gelişen güzel olaylar karşısında biraz daha sakin olmak, yeni başlangıçlar öncesinde kısa bir süre durup yeniden düşünmek, kendini yeniden keşfedip gelişmelere göre hazırlanmak gerektiğini de temsil eder.

Rüyada güzel göğüs görmek manası nedir?
Şekli düzgün göğüs görmek şansınızın açık olacağı bir hayat evresine girdiğinizi simgeler ve bu dönemde şans, mutluluk, bereket dolu günler ve gelişmeler yaşayacağına yorumlanır. Güzel göğüsler görmek aynı zamanda daha eli açık, daha yardımsever olmayı, etrafınızda yardıma gereksinimi olan yakınlarınıza maddi manevi destekte bulunacağınızı ve bununla daha fazla itibar kazanacağınızı da temsil eder.

Rüyada çirkin göğüs görmek ne anlama gelir?
Şekilsiz göğüsler görmeniz, aşk hayatınızda kimi hayal kırıklığına uğrayacağınız anlamına gelir. Çirkin göğüs görülmesi onu kaybetme korkusu yaşamakta olduğunuzu, ilişkinizde birlik, bütünlük, ilgi veya heyecan kaybında asıl sorumlunun siz olduğunuzu, hataları yaparken sonunu düşünmeyip şimdi bu korkuları yaşadığınızı simgeler.

Rüyada göğüs ağrısı görmek açıklaması nedir?
Göğsü ağrımak günah işlemek, gayrimeşru yerlerde para harcamak manasına gelir. Rüyada göğsünüzün ağrıdığını görürseniz bu üzerine dikkatle eğilmeniz ve onu çözmeniz gereken çalışması gereken endişe verici bir konu temsil eder.

Rüyada göğsü daralmak neye yorulur?
Göğsün daralması cimrilik yapmak işaretidir. Rüyanızda göğsünüz daralmış ise bu rüya aynı zamanda bir inkar ya da sorumluluk paylaşma konusunda bir sorun yaşayacağınızı ifade eder. Sevdiğiniz birinin bir şeyi inkar edeceğine ya da birinin yapması gereken bir şeyi yapmaması yüzünden sizin başınızın ağrıyacağına delalettir.

Rüyada göğsünde süt görmek tabiri
Erkek veya kadın birinin rüyada memelerinde süt olduğunu görmesi, o kimsenin malının artacağına işarettir. Rüyada iki memesinden süt aktığını görmek, dünya o kimseye yönelir ve talihi açılır.

Uyanıkken memelerinde süt olmayan kadın, rüyada memelerinde bulunduğunu veya küçük bir çocuğu yahut erkek bir kimseyi ya da bir kadını emzirdiğini görse, gerek emziren ve gerekse emen kimsenin baht ve talihinin kapanmasına işarettir.

Rüyada göğüs görmek hakkında diğer yorumlar
Göğsü taş olmak katı davranmak anlamındadır, hayatınızda yolda ilerlerken belkide şartlar sebebiyle bir konu hakkında katı davrandığınızı, karşınızdaki üzdüğünüzü ancak durumu izah ederek onun üzüntüsü azaltacağına yorumlanır. Geniş göğüs işlerde kolaylık işaretidir, ticaret yapanları ticaretinde, çalışanların kazancında artışı simgelemekte aynı zamanda büyümeyi, gelişmeyi ya da güzelleşmeyi işaret etmektedir. Küçük göğüs görmek, hırs ve zorluk simgesidir. Küçük göğüsler görürseniz bu kişisel hırsınız yüzünden belkide kolaylıkla sahip olmanız gereken kimi menfaatleri kaçırdığınızı, bununla da kalmayıp etrafınızdaki kimi insanların tepkisini aldığınıza yorumlanır. Sıcak göğüs aileye sevgi ve bağlılık anlamını taşır. Rüyanızda sıcak göğüsler gördüyseniz bu aile yaşamınızda ya da ilişkinizde daha sıcak şeylerin yaşanacağı, huzur ve mutluluk dolu günlere işaret eder. Göğüsten bir şey çıkması sıkıntıdan kurtulmak demektir, içinizdeki sıkıntıları atacağınızı, rahat ve huzura kavuşacağınızı temsil eder.

“Rüyada Göğüs Görmek” için 3 yanıt

ben göğsümün arasında bir gogus ciktigini gordum ne delalet eder tam da gogse benzemiyordu yumruk gibi birsey di yorumunuz icin tesekkur ederim

Ben rüyamda göğsümde iltihap olduğunu hissedip sıkıyorum ve içinden siyah bisey çıkıyor. elimin üstüne sıçrayıp büyük bir kuş şekli çıkarıyor.bunun meali nedir acaba etkisinden kurtulamıyorum.

Rüyamda iki göğsümün ortasında hiç farkında olmadığım bir sertlik farkediyorum.Bakmak için üstümü çıkarırken patlayıp karşı duvar ve perdeye sıçrıyor.Muz kalınlığında beyaz katı bir iltihapmış ve akıyor durmadan kendi bitene kadar.Tüm ailem şok olarak izliyoruz duvar ve perdeyi.Bitince çok rahatlıyorum.ve ordan çıkıp gidiyoruz. Yorumlarsanız sevinirim. Teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir