Rüyada Göğüslerinin Küçüldüğünü Görmek

Rüyada Göğüslerinin Küçülmesi Neye Delalet Eder?

Rüyamda üzerimde mavi desenli bir bluz vardı. Bluzu kaldırdığımda tenimin buğday tenli olduğunu gördüm, gerçekte beyaz bir ten rengim var. Göğüslerim küçülmüştü ve zayıflamıştı. Göbek deliğimin orada bir tane daha göğüs (meme) olmuştu ucu kesilmişti. Göğüste zayıf ve küçüktü, elimle göğsü tenimden ayırmak için ittim ama düşmedi.

Anneme bu durumu anlattığımda bana “belli bir zaman sonra geçer, düzelir” dedi. Bende öyle söyleyince mutlu oldum ama genede içim kan ağlıyordu, çünkü o göğsü istemiyordum. Sonra annem sandalyeye oturdu. Sırtını bana döndü ve başını öne eğdi ve dedi ki “sen onu bırak benim sırtımı kaşı” dedi, çünkü sırtı sivilce olmuştu bende kaşıdım. Annemin bluzu ipek ve eflatun rengindeydi. Ortam aydınlık ve güneşliydi.

Ruh halim ; çok üzgünüm ve stresliyim, ailemle kavga ettim itiş kakış oldu. Bu rüyayı olayın yaşandığı gece gördüm. Tasvirinizi bekliyorum.

Rüyada Göğüslerinin Küçüldüğünü Görmek

Gül merhaba, bu son derece enteresan rüyayı paylaştığın için teşekkür ederim. Rüyada bluz giymek maddi ve manevi açıdan doyuma, mutluluğa işaret ederken renginin mavi olması ise aynı zamanda huzuru da işaret etmektedir. Kişinin şu anda yaşadığı sıkıntıların sona ereceğine delalettir. Normalde açık tenli birinin rüyasında koyu tenli olduğunu görmesi ise rüyayı gören insanın bazı şeyleri gizlemek, gizli tutmak istediğinizi simgeler, bakınız cilt rüya tabiri sayfası.

Rüyada göğüslerinin küçüldüğünü görmek rüyayı gören kişinin bir konuda hırs yaptığını ve bu hırsı yüzünden normalde çözümü kolay olan bir işinin zora girdiğini temsil eder. Bu konuda lütfen göğüs görmek rüya yorumu sayfasını inceleyin. Rüyada gördüğün ve seni rahatsız eden 3. göğüs ise aslında çok hayırlı konulara işaret etmektedir çünkü rüyada 3 göğüslü olduğunu görmek eğer çocuk sahibi olmayı düşünüyorsanız çok hayırlı bir kız çocuk sahibi olmaya, çocuk beklemiyorsanız hayal dahi edemeyeceğiniz, çok şaşıracağınız güzel gelişmelerin çok yakında gerçekleşeceğine işaret eder.

Rüyada birinin sırtını kaşımak uyanık hayatınızda bir sorun veya gelişmenin cevabını aradığınızı, çözüme yaklaşmakta olduğunuzu gösterir.

“Rüyada Göğüslerinin Küçüldüğünü Görmek” hakkında 1 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir