Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Gökdelenler Görmek

Rüyada gökdelenler görmek ne demektir?

O gece sanırım gördüğüm tek rüya buydu. Gökdelen ya da o kadar yüksek olmayabilir, düz ve büyük binaların arasındayız. Ben ve birileri daha var, bir topluluk sanırım ama çok fazla değiller. Onları tanıyormuşum ama görmüyorum, güya görüyormuşum. Konuşuluyormuş ya da bir şeyler yapılıyormuş.

Ben de stratejimi ayarlıyormuşum; olaylara, duruma göre nasıl davranıp güzel şeyler yapabilirim diye. Bu arada kıyamet günlerini ya da tsunamileri anlatan filmlerdeki gibi devasa ama tehlikesiz görünen mavi dalgalar sel misali geliyor. Bir şey olmuyor; beni, bizi yüzeye çıkarıyor (ben kendimin yüzeyde binaların tepesine kadar olan dalgaların yüzeyinde olduğumu görüyorum, onları görmesem de onların da güvende ve rahat olup ne yapıyorlarsa sürdürdüklerini biliyorum)

Gayet rahatım ve stratejimi düşünmeye devam ediyorum. Sanki olağan bir şeymiş gibi galiba neredeyse göğsümüze kadar suyun yüzeyinde işimizi sürdürüyoruz. Hava gayet açık ve güzel. Vaktiniz ve emeğiniz için teşekkür ederim.

Rüyada gökdelenler görmek yorumu

Rüyanız, zihninizin olağanüstü farklı projeler üretmeye göre yönlendiğini işaret etmektedir. Rüyada gökdelen görmek kişinin sahip olduğu yüksek idealler ile içindeki yaratıcılık ve hayal gücünü temsil eder. Bu rüya aynı zamanda her zaman yüksekte olmak isteğini gösterir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir