Kategoriler
İsimler

Rüyada Gökhan İsmi

Rüyada Gökhan ismi neye alamettir?

Merhaba, annemin görmüş olduğu bir rüyayı anlatmak istiyorum. Annem köyde evdeymiş ve birden evin etrafını teröristler sarmış “Seheri götüreceğiz” demişler. Teröristlerin beni götürmek istemelerinin sebebi Semih diye biri yanıma oturmuş, Gökhan adli kişi beni kıskanmış.

Ben de o sırada teyzemle yaylaya çıkıyor muşum. Annemin patronunu da götüreceklermiş, annem de “sen seheri getirirsin” demiş. Patronu da gülmüş “beni götürürlerse seni de” götürürler demiş. Şimdiden yorumlarınız için çok teşekkür ederim.

Rüyada Gökhan isminin tabiri

Seher merhaba, rüyalar gören kişiye göre yorumlanır, dolayısıyla bu açıklamalar anneniz içindir. Rüyada terörist görmek rüya sahibinin gerçek hayatında ona bir hayal kırıklığı yaşatan bir durumla karşılaştığını ya da onu öfkelendiren bir olaya şahit olduğunu gösterir.

GÖKHAN isminin anlamı Eski Türklerde gök tanrısı, Göklerin hakimi demektir. Rüyada Gökhan ismini duymak, Gökhan olarak çagrıldığını görmek, Mucizevi olayları, Yaşamınızda olacak fırsatların ve şansın habercisidir. Rüyadaki diğer isim için lütfen rüyada Semih rüya tabiri sayfasını inceleyin. Rüyada görülen veya duyulan isimler çoğu zaman o ismin gerçek hayattaki anlamı veya o ismin rüyayı gören kişi için ne ifade edip etmediğine göre anlam kazanır. İsmin anlamı bir mesaj vermezse o ismin kişiye neyi hatırlattığını araştırmak gerekir.

Anneniz rüyanın sonunda patronunu görüyor ki rüyada patronunu görmek kişinin iş yaşamıyla ilgili bir takım kaygıları, bazı iş problemleri olduğuna işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir