Kategoriler
Giyim Rüyaları

Rüyada Gökkuşağı Görmek

Rüyada gökkuşağı görmek neye delalettir?

Rüyada benim için özel dikilmiş bir kırmızı elbise giyiyordum ve mezuniyet balosuna gidiyordum herkesin içinde dikkat çeken tek ben vardım, çok beğeniliyordum ve sonra rengarenk bir gökkuşağı gördüm sanki resim gibiydi. Bunların manası nedir? 18, Kadın, Bekar, Öğrenci, gelecek endişesi.

Rüyada gökkuşağı görmek yorumu

Bilindiği gibi kırmızı renk hem gerçekte hem rüyalarda macera, heyecan ve tehlikenin sembolüdür. Rüyada kırmızı elbise görmek ya da kırmızı kıyafet giymek heyecan, macera ve tutkuları işaret eder. Rüyasında kırmızı kıyafet giydiğini görmek partnerinizle ilişkinizde dış görünümünüz veya çekicilik konusunda kimi kaygılarınız olduğunu, ona eskisi kadar heyecan veremediğin yönünde düşüncelerin olduğunu veya fazla beğenilmek, ilgi çekmek, dikkat çekmek isteğini simgeler.

Bu rüya aynı zamanda bilinçaltınızdaki eşi, sevgiliyi ya da partneri daha fazla etkilemek, yönlendirmek, kontrol altında almak arzunuzu da işaret edebilir.

Rüyada gökkuşağı görmek mutluluk ve başarı sembolüdür. Rengarenk gökkuşağı kişinin elini atacağı her işte, başlayacağı her projede başarılı olacağına delalet eder. Kırmızı gökkuşağı savaş veya yangın ihbarcısıdır. Sarı gökkuşağı hastalık işaretidir. Yeşil gökkuşağı emniyet ifade eder. Siyah gökkuşağı kıtlık habercisidir. Parlak gökkuşağı mutluluk, hayırlı haber demektir. Bulutlu gökkuşağı rahatsızlığa işarettir. alkım, ebekuşağı, ebemkuşağı, hacılarkuşağı, yağmurkuşağı, eleğimsağma, alaimisema terimleri de aynı anlamlara gelir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir