Rüyada Göktaşı Düşmesi

Rüyada göktaşı düştüğünü görmek ne demek?

Rüyamda biri bana İstanbul’a büyük bir gök taşının düşeceğini, bu gök taşının da düştüğü yeri kül edeceğini söyledi.  Bu göktaşı düştüğü alanı öyle çabuk yakacakmış ki kimse kaçamayacakmış bile. Rüyada göktaşı düşmesiArtık korkuyla uyuyordum ve gece gökyüzüne sık sık bakıyordum. Uyandım ve yine gök yüzüne bakacaktım ki, öyle büyük bir şey ki, öyle hızlı yaklaşıyor ki imkanı yok kaçmanın. Bulunduğum yere yakın bir yere düştü o gök taşı. Korkunç bir sesle insanların bağırtısı başlamıştı, eşime “kaçalım” diye bağırıyordum ama kıpırdayamıyorduk bile. Büyük bir korkuyla kapıya doğru koştuk ama bu seferde ayakkabılarımı giyemiyordum panikten.

Herkes binadan indi ben ayakkabımı giyip te inemedim bir türlü. Yorulmuştum ayakkabıyı giymeye çalışmaktan, giydim ve oradan uzaklaşmaya başladık eşim ve oğlumla ama korkum asla geçmemişti. Rüyamı yorarsanız mutlu olurum, şimdiden teşekkür ederim.  22 yaşında bir bayanım. İstanbul’da oturuyorum. Rüya temaları : İstanbul, gök taşı, gök taşının düşeceğini görmek.

Rüyada Göktaşı düşmesi tabiri

Rüyada göktaşı görmek başladığınız veya yakın bir zamanda başlayacağınız bir projede başarı elde edeceğinizi işaret eder. Rüyada göktaşı düşmesi, göktaşı düştüğünü görmek idealist düşünceleri temsil eder.

2 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir