Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Göktaşı Düşmesi

Rüyada göktaşı düştüğünü görmek ne demek?

Rüyamda biri bana İstanbul’a büyük bir gök taşının düşeceğini, bu gök taşının da düştüğü yeri kül edeceğini söyledi.  Bu göktaşı düştüğü alanı öyle çabuk yakacakmış ki kimse kaçamayacakmış bile. Rüyada göktaşı düşmesiArtık korkuyla uyuyordum ve gece gökyüzüne sık sık bakıyordum. Uyandım ve yine gök yüzüne bakacaktım ki, öyle büyük bir şey ki, öyle hızlı yaklaşıyor ki imkanı yok kaçmanın. Bulunduğum yere yakın bir yere düştü o gök taşı. Korkunç bir sesle insanların bağırtısı başlamıştı, eşime “kaçalım” diye bağırıyordum ama kıpırdayamıyorduk bile. Büyük bir korkuyla kapıya doğru koştuk ama bu seferde ayakkabılarımı giyemiyordum panikten.

Herkes binadan indi ben ayakkabımı giyip te inemedim bir türlü. Yorulmuştum ayakkabıyı giymeye çalışmaktan, giydim ve oradan uzaklaşmaya başladık eşim ve oğlumla ama korkum asla geçmemişti. Rüyamı yorarsanız mutlu olurum, şimdiden teşekkür ederim.  22 yaşında bir bayanım. İstanbul’da oturuyorum. Rüya temaları : İstanbul, gök taşı, gök taşının düşeceğini görmek.

Rüyada Göktaşı düşmesi tabiri

Rüyada göktaşı görmek başladığınız veya yakın bir zamanda başlayacağınız bir projede başarı elde edeceğinizi işaret eder. Rüyada göktaşı düşmesi, göktaşı düştüğünü görmek idealist düşünceleri temsil eder.

“Rüyada Göktaşı Düşmesi” için 4 yanıt

Merhaba, Rüyamda bir olayı çözmeye çalışıyorduk. Bu olayla ilgili olabilecek birinin evinde kendimizi bulduk. Evde kadın ile konuşurken gökyüzünde kırmızı bir göktaşı gördüm ve parçalanıyordu. Hemen o evden çıktım kendi evime doğru koşmaya başladım. Eve geldiğimde annem bana erkek bir bebek verdi ve ben dışarı çıkıp annemi beklemeye başladım. Bebeği kucağımda tutarken birden bezi açıldı ve yere büyük abdesti düştü. Dedem yanımdaydı ve onu nasıl alacaksın demeden ben bezle onu tutup çöpe attım. 22, Kadın, bekar, öğrenciyim.

Seda selam, gördüğün rüya sahip olduğun idealist düşüncelerle her zaman iyiyi ve doğruyu aramaya devam edeceğini ve sonunda hep huzurlu ve mutlu kalacağını temsil etmektedir.

Ruyanda bir binaya goktasi dustu be o bina patladi o goktasi sonra buyuk parca olarak Bana dogru surerken Evin yanina dustu Evin icinde ailem uyuyordu ben kapinin onundeydim Onlar shok telas icindeydi bende bisi yok deyip korkmadan iceriye girdim acaba yorumu nedir

Merhaba Abdullah ben,
Rüyamda dalga kıran (iskele) ucuna biraz uzağındayım göktaşı düştüğünü gördüm ama büyük bişe deyildi, koşarak oraya gittim parça parça taş topladım ama düz taşlar rengi füme gibiydi sanırım rüyam bukadar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir