Rüyada Göktaşı Görmek

Rüyada göktaşı görmek neye işarettir?

Ben rüyamda evde pencereden öylesine bakarken bakarken bir yıldız takımı gördüm. Bu yıldız takımı bir yazı gibi duruyordu ama okunmuyordu. Sonra o takımın içinden bir parıltı çıktı sonra takip ettim, bizim buraya doğru geliyordu, bu sırada bunun bir göktaşı olduğunu anladım. Sonra bir süre takip ettikten sonra arkasında siyah bir duman bırakarak apartmanın diğer tarafına düştü. Bende hemen diğer pencereye geçtim yere baktım yer çatlamış ortasında da büyük sivri bir taş vardı.

Rüyada göktaşı düşmesi yorumu

Bildiğiniz gibi gök taşları sık sık Dünyaya çarpar, bir kısmı atmosferde parçalanır, büyük bir kısmı okyanuslara düşer çok az bir kısmı karaya düşer. Yıldız kayması dediğimiz şey bunların Dünya atmosferine girişleridir.

Dünyaya çarpan gök taşlarının sonucu rüyanızın mesajını belirlemektedir. Bir hasar veriyorlarsa başlayacağınız, başlamayı düşündüğünüz projenin başarısız sonuçlanacağını, hasar vermiyorlarsa başarılı olacağını işaret eder.

Rüyada gök taşı görmek başladığınız veya yakın bir zamanda başlayacağınız bir projede başarı elde edeceğinizi işaret eder. Rüyada göktaşı düşmesi, göktaşı düştüğünü görmek idealist düşünceleri temsil eder. Bu konuda rüyada meteor görmek sayfası da ilginizi çekebilir.

4 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir