Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Gökten Altın Yağması

Rüyada Gökten Altın Yağdığını Görmek Neye Çıkar?

Merhabalar, sitenizi cok begeniyor ve guveniyorum, hatta oyleki facebookta bile paylastim, boyle modern ruya yorumlari yaptiginiz icin gercekten tesekkur ederim, Allah razi olsun emeginizden dolayi. Beni cok etkileyen bir ruyami sizin yorumlamanizi çok isterim. Bu arada adim Hatice, 20 yasindayim, okuyorum ve bekarim.

Rüyamda annem babam ve ben misafirlige gidiyoruz. Gittigimiz ev yuksek bir apartman, ailenin 12 yaslarinda guzel bir kızı ve iki kucuk çocuğu var. Ruyamda kız bana musallat oluyor, ben kacıyorum apartmanın altındaki çardağa falan gidiyorum. Orada toplum var onlara karışıyorum. En sonunda ben evin onundeki kum birikintisinin oraya gidiyorum. Herkes evin terasında yemek yiyor. Kızda bana bakıyor babası ona “neden oraya bakıyorsun” deyince de “ben kuma kaka yaptım” diyor. Neyse biz ailemle yola koyuluyoruz. Yolda bembeyaz köşkler villalar görüyorum. Ama bu dünyaya ait olamayacak kadar güzeller, cennet köşkleri gibi hatta jandarmalarla korunuyorlar. Bende içimden “ben bu evde kalsam bu terastaki masayı dolduracak kadar yemek yapamam ki” diyorum. Sonra “zaten bunların hizmetçileri vardır” diyorum.

Yolun bir kısmına gelince bütün yolu gelin arabaları kaplıyor, bir sürü gelin ve damat var, bir tanede otobüs var, gelin otobüsün içinden gelin çiçeği fırlatıyor, benim oralara düşüyor, bende alıyorum, sonra “ben evlenmek istemiyorum ki çiçeği neden aldıysam” diyorum. Sonra gelinlerden biri diğerine “bizde size altın takalım” diyor, altını düşürüyor. Başka altın takmaya çalışıyor oda düşüyor. Sonra gökten altın yağmaya başlıyor. Bende acayip korkuyorum. Sonra el açıp “Allah’ım ben böyle bir bir şey istemiyorum, ben sevgini ve cenneti istiyorum” diyorum. Sonra o korkuyla rüyadan uyandım. Gördüğüm küçük kız çocuğu benim nefsim mi bilmiyorum. Ama beni çok etkiledi hayatıma dair bir uyarı mı aldım bilemiyorum. Lütfen bana yardımcı olur musunuz? İlginiz için şimdiden teşekkürler. Allah yardımcınız olsun.

Rüyada Gökten Altın Yağması Tabiri

Hatice merhaba, rüyanı okuduğun zaman bazı bölümleri sildiğimi anlayacaksın. O küçük kızın sana musallat olduğunda rüyada geçen olaylar burada yayınlayamayacak şeyler idi.

Görmüş olduğun rüyanın bir temel unsuru yok, yani konular dağınık. Bu durum aslında senin gerçek hayatında büyük bir kafa karışıklığı yaşadığını adeta bir iç kaos içinde olduğunu anlatmaktadır. Bu duruma bir son vermenin yolunu bulman gerekmektedir.

Bu sayfada sadece rüyaya başlığı veren konuyu yani gökten altın yağmasını açıklayacağım. Rüyada gökten altın yağdığını görmek rüyayı gören kişinin şu anda yaşamakta olduğu iç sıkıntılardan kurtulup, pozitif düşünmeye başladığı anda hayal ettiği bolluk, bereket, zenginli ve mutluluğa kavuşacağını, murada ereceğini temsil eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir