Rüyada Gökten Balık Yağdığını Görmek

Rüyada gökten balık yağdığını görmek ne demektir?

Rüyamda evimin salonuna gökten iri ve çiğ çinekop baliklarının yağdığını gördüm. Şaşkınlık içerisindeydik. Yanımda abim ve karısı da vardı Sonra bir çoğu kuş gibi ortadan kayboluyorlar. 9-10 adet balık kaldığını görüyorum. Ertesi günde yine sabah aynı saatlerde altın dolu bir odanın içindeyim, külçeler halinde.

Yorumlarsanız çok mutlu olurum. Ayrıca mail atabilir misiniz? 38 yaşındayım. İstanbul, Üsküdar’da yaşıyorum. Gazetede görsel tasarimciyim. Rüya temaları : evin salonu, çinekop balıkları, iri çinekoplar, altın dolu oda, altın külçeleri. 07. 03. 2010 / 14:44 tarihinde gönderilmiş

Rüyada gökten balık yağdığını görmek neye yorulur?

Rüyada balık görmek, balık tutmak, balık yemek, balıkla oynamak daima iyiye yorumlanır, çok güzel rüyalardır. Balık daima kısmet, servet, bolluk, helal kazanç, sağlık, mutluluk demektir. Ancak balıkların uçup gitmesi iyi değildir. servetinizin erimesi anlamı taşıyabilir. Külçe halinde altın görmek, büyük bir kederle yorumlanır. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada balık görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

3 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir