Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Gökten Balık Yağdığını Görmek

Rüyada gökten balık yağdığını görmek ne demektir?

Rüyamda evimin salonuna gökten iri ve çiğ çinekop baliklarının yağdığını gördüm. Şaşkınlık içerisindeydik. Yanımda abim ve karısı da vardı Sonra bir çoğu kuş gibi ortadan kayboluyorlar. 9-10 adet balık kaldığını görüyorum. Ertesi günde yine sabah aynı saatlerde altın dolu bir odanın içindeyim, külçeler halinde.

Yorumlarsanız çok mutlu olurum. Ayrıca mail atabilir misiniz? 38 yaşındayım. İstanbul, Üsküdar’da yaşıyorum. Gazetede görsel tasarimciyim. Rüya temaları : evin salonu, çinekop balıkları, iri çinekoplar, altın dolu oda, altın külçeleri. 07. 03. 2010 / 14:44 tarihinde gönderilmiş

Rüyada gökten balık yağdığını görmek neye yorulur?

Rüyada balık görmek, balık tutmak, balık yemek, balıkla oynamak daima iyiye yorumlanır, çok güzel rüyalardır. Balık daima kısmet, servet, bolluk, helal kazanç, sağlık, mutluluk demektir. Ancak balıkların uçup gitmesi iyi değildir. servetinizin erimesi anlamı taşıyabilir. Külçe halinde altın görmek, büyük bir kederle yorumlanır. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada balık görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Gökten Balık Yağdığını Görmek” için 3 yanıt

, ben funda.rüyamda eşimin ailesinin evindeyim kızım da yanım da.duş alıyorum ve o esnada sesler duyup dışarı çıkıyorum.dışarıda gökten çok aşırı büyük balıkların yeryüzüne inip insanları alıp gittiklerini görüyorum.hava alaca karanlık.bende korkuyla kızımı alıp saklanmaya giderken yanımızda bulunan halamı da balıklar alıp götürüyorlar.çok korkuyorum kızım için dua ederken uyanıyorum.yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Rüyada gökten balina indiğini görmek
Rüyamda evimdeyim, balkonumun camından gökyüzüne bakıyorum, gökten bir balina sarkıyor iple sanırım, döne döne iniyor, içeriye ailemi çağırmaya gidiyorum geri çekiliyor, yavaşça ama içim huzur doluyor, ilk gördüğümde şaşırıyorum .
Sonra banyoya gidiyorum, banyoda iki ünlü erkek yan yana iki küvette yatıyorlar, suya batmış bir şekilde, ben boğulacaklar diye çıkartıyorum onları korkmadan, biri bana gülümsüyor, diyorum “ben banyo yapacağım”, onlar çıkıyor. Sonra ben suya giriyorum, çıkıyorum odama geri dönüyorum.
Rüyamda hatırladığım kısım bu kadar, anlamı nedir lütfen bana yorumlar mısınız? şimdiden çok teşekkür ederim.
Saygılar. Gönderen Yağmur.

Rüyanızın balina olan ilk kısmı harika bir rüya olup, Yaşamda büyük hedefleriniz, güç ve statü arzunuz olduğunu ve büyük bir iş kurma hayalinizin gerçek olacağına işaret etmektedir.
Rüyanızın banyoda geçen son kısmı ise günlük yaşamda arınmaya ihtiyaç duyduğunuzu ve arınıp feraha ereceğinizi göstermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir