Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Gökten Elmas Yağdığını Görmek

Rüyada gökten elmas yağması neye delalet eder?

Rüyamda gökten yere elmas yağdığını gördüm, sanki dolu yağar gibi elmas yağdı, sonra bir silah sesi duydum, tanımadığım biri vuruldu, yorumlar mısınız lütfen?

Rüyada gökten elmas yağdığını görmek yorumu

Rüyada gök ile konular görmek en sık görülen rüyalar arasındadır ve derin manalar çıkabilir. Burada önemli olan gökyüzünün durumu, rengi ve orada neler olduğudur. Genel olarak açık gökyüzü hayırlı gelişmeleri, kapalı olanı ise sıkıntıyı işaret eder.

Rüyada elmas görülmesi çok iyidir ve güzel olaylar meydana geleceğini müjdeler. Rüyasında elmas gören kişi gerçek hayatta fakir ise bolluğa ve berekete kavuşacağına, zengin ise daha da zengin olup, hayır işleri yapacağına rivayet edilir. Rüyada gökyüzünden elmas yağması ise sizin şu anda içinde bulunduğunuz iç huzursuzluktan kurtulup, olumlu düşünmeye başladığınızda bolluk, bereket, zenginliğe kavuşacağınızı, çok mutlu günlerin sizi beklediğini temsil eder.

Rüyada duyduğunuz silah sesi iyiye işaret değildir ve bir ilgisizlik durumunu temsil etmektedir. Bu ilgi eksikliği, sevgisizlik veya şefkatsizlik karşısında bağırmak, haykırmak, sesinizi yüksek sesle duyurmak isteğinizi simgelemektedir. Bir önceki paragrafta anlatılan huzursuzluğa bu ilgi, sevgi ya da şefkat eksikliğinin sebep olduğu söylenebilir. Rüyada birinin vurulduğunu görmek ani gelişecek bir olay sonucu gerçek hayatta sizi üzen, size sıkıntı veren (ya da beklediğiniz kadar ilgi, sevgi, şefkat göstermeyen) birisi yüzünden üzerinize yüklenen negatif enerjinin boşalacağını, kendinizi rahat ve huzurlu hissetmeye başlayacağınıza yorulur.

“Rüyada Gökten Elmas Yağdığını Görmek” için bir yanıt

Rüyada gökten emeklerimin karşılığı olarak kar tanesi şeklinde değerli taşlar yağıyordu, bende onları yoldan geçen bir adamda siyah şemsiye görüyorum onu alıp ters çevirip gökten yağanlari topluyorum. Acaba yorumlar misiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir