Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Gökten Para Yağdığını Görmek

Rüyada gökten para yağdığını görmek neye delalet eder?

Dün gece uykumda gökten para yağdığını gördüm. Rüyamda gökten milyonlarca para yağdı, insanlar koşarak alıyorlardı, benimde önüme bir tomar düşüyor bende aldım, değişik paralardı, sanırım hem Türk parası hem de yabancı para vardı. Yorumlarsanız mutlu olurum, rüyada havadan para yağması nedir? şimdiden teşekkürler!

Rüyada gökten para yağdığını görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada gökten para yağdığını veya havada uçan para görmek, elinizdeki mal, mülk, değerler ya da sağlığınızın kıymetini bilmeniz gerektiğini temsil eder. İlk bakışta insana huzur veren bir rüyadır ancak anlamı derindir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada kağıt para görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Gökten Para Yağdığını Görmek” için 9 yanıt

Rüyada tavandan para düştüğünü görmek
Rüyamda tavandan 1 deste para kucağıma düştü, çok şaşırdım ve sevindim. Sabah uyandığımda kendimi çok iyi hissediyordum. Bu rüyanın anlamı nedir? yorumunuz için şimdiden teşekkürler.

Dilek merhaba,
Rüyada deste ile para görmek, reel hayatta şanslı bir döneme girdiğini işaret ederken bu sürede parasal anlamda istediğin çoğu şeyin gerçekleşeceğini temsil eder.
Rüyada kolay yoldan gelen paralar ilk bakışta insana huzur verir ancak anlamı derindir ve sahip olduğun mal, mülk, değerler ya da sağlığının kıymetini bilmek gerektiğine yorumlanır.

Rüyada rüzgarın para uçurduğunu görmek
Rüyamda tomarla 200 tl gördüm, yalnız rüzgar bir tanesini uçurdu ve peşinden gitmeme rağmen o bir adeti bulamadım, tabirlerinizi acilen bekliyorum selametle.

Batuhan selam, rüyada tomar ile para görmüş olman şanslı bir döneme gireceğinizi gösterirken bu şanslı yaşam döneminde maddi açıdan bir çok şeyin dilediğiniz yönde gerçekleşeceğini müjdeler.

Rüyamda minareden dolar atıyorlardı hepsi de gelip kucağıma düşüyordu
Nasıl yorumlanır şimdiden teşekkürler

Rüyamda gökten tonlarca milyonlarca para yağıyordu. Herkes kovaları alıp para topluyordu ben 200tl inceliyordum dolarlar metal paralar vs

Rüyamda böyle gökten yağmur yağar gibi para yağdığını gördüm. Böyle göğe bakıyordum. Gök çok güzeldi masvamiydi. Sabah uyandığımda sizi hissediyordum tuhaf bir şekilde. Yorumlaması bekliyorum. Ve yağan kağıt paraydı.

Rüyamda odamda idim. Oda karanlıktı, saat gece 2-3 falandı sanırım.
Sonra pencere tarafına gittim. Elime bi para düştü, sonra şükredince para geliyor diye aklıma fikir düştü. Şükürler olsun dedim ve arkama bı baktım 100lerce para destesi.
1 Tane de dolar destesi vardı açıp saydım 7000 dolar çıktı.
Benim babam ters biridir parayı çöp eder. Bende kapının önüne dolap koydum giremesin diye(saklamak için). Parayı nereye koyacağıma bakıyorum sonra arkama bi dönüyorum dolap kaybolmuş babam şeytanca bakışlarla odaya giriyor. Koyuyorum odadan sonra gözü dönüyor tekrar giriyor.
Sonra korktum, kendimi sıkıp uyandırdım tabiri nedir?

Selamlar. Ruyamda gosterisli bir davetdeydim ve bi anda paralar yere dusmeye basladı ceplerim tomar paralar bardı ve yakın arkdsmda yanımdaydı onada veriyodum. Sizce tam olarak be anlama gelemktedir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir