Rüyada Gökten Tuz Yağdığını Görmek

Rüyada gökten tuz yağması neye işarettir?

Rüyamda evimiz hafif bir yokuş üzerinde ve giriş kat, normalde o evi bilmiyorum. Camdan bakıyorum her yer bembeyaz, kar sanıyorum ama dışarı çıkıp avuçladığımda gökten tuz yağdığını fark ediyorum. Tuz biraz eriyor bir yandan yağıyor. Arabam kayıyor sudan, yokuş aşağı korkuyorum, babama gösteriyorum ama öndeki araca hafifçe çarpıp duruyorum.

Rüyanın gerisini hatırlamıyorum, yorumlarsanız sevinirim. Teşekkürler. 36, Kadın, Boşanmış, Çalışıyor. Benim kendime ait bir iş yerim var ve işlerim hep mücadele ile ilerliyor, babam ve oğlumla yaşıyorum.

Rüyada gökten tuz yağdığını görmek

Değerli okurum, bu inanılmaz derecede kıymetli rüyayı paylaştığın için teşekkür ederim. Görmüş olduğun rüya ilk başta acımasız gerçekleri özetlese de sonun iyi olması bu rüyayı hakkınızda hayırlı kılmaktadır.

Rüyada camdan bakmanız şu anda bir hayal kırıklığı ve bunun sebep olduğu üzüntü yaşadığınızı temsil etmektedir çünkü rüyada camdan bakmak büyük düş kırıklığı ve iş yaşamında başarısızlık ifadesidir.

Rüyada gökten tuz yağması bir genel sıkıntı işaretidir. Bu ülkede bir sorun, yaşadığın şehirde bir sıkıntı veya bulunduğun ilçede bir problem olabilir ki ben ülkedeki sosyal ve ekonomik krizi kastettiğini düşünüyorum. Tuzun biraz erimesi bir yandan da yağmaya devam etmesi gösterilen tüm çabalara rağmen sıkıntının sürdüğünü ifade etmektedir. Rüyada tuz görmek sayfasında ilave bilgi bulabilirsiniz.

Arabanızın kayması aslında gerçek hayatta kendine olan güvenin sarsıldığının, azaldığının simgesidir. Bu sırada babanızı görmeniz,ona durumu göstermeniz bu sıkıntıların daha fazla hasar vermeden biteceğini ifade etmekte, öndeki araca hafifçe çarparak durmanız ise tehlikenin geçtiğini teyit etmektedir. Rüyada babayı sağlıklı, güler yüzlü, mutlu görürseniz bu babanızdan aldığınız değerli özelliklerin farkında olduğunuzu ve bu yönlerinizi ilerletme, geliştirme yolunda olduğunuzu ifade eder. Bu rüyada güzel gelişmeler, ilerleme, büyüme sinyalidir. Ticaret yapan yapan kişiler için işlerinde açılma, çalışanlar için yükselme, öğrenciler için derslerinde başarılı, diğer insanlar için hayatta kendini daha güçlü hissedeceği durumların işaretidir.

“Rüyada Gökten Tuz Yağdığını Görmek” hakkında 5 yorum

  1. Merhaba, rüyamda eşimle birlikte bir deniz kasabasında görüyorum. Kasabayı geziyoruz yol kenarında bir taştan yapılmış bir set görüyoruz. Eşime diyorum ki ne var b setin arkasında eşimde küçük küçük mağazalar var oradan kitap almak istiyoruz ve eşim kitapçının taşındını olmadığın söylüyor fakat ben o setlerden atlayarak gidip kitapçıya bakmak istiyorum. Evet gittim o tarafa bulamadım tam dönerken karşıma uzun boylu yakışıklı bir çocuk çıkıyor. Restaurantta yemek yeniliyor yemek yermisiniz dedi bende hayır yemeyeceğim dedim bir anda eşim kayboldu yanımdan ve aklımdan. Bu çocuğu görünce içim kıpır kıpır oldu. O çocuk gülümseyerek peşimden gelmeye devam etti.Uzun ve yeşil mor çiçekli bir yoldan yürüyorduk bana benim Nasıl iyi bir insan olduğumu anlatıyordu ki bir anda ortamızda annem belirdi ikimizin ortasına gülümseyerek bende kara kedi gibi ortanıza girdim diyordu ki o çocuk bir anda üzerime avucunun içersinde beyaz tuzu havaya serpiştirdi ve sadece benim üzerime tuz yağdı. Bu beni o an inanılmaz mutlu etmiştiki uyandım. Yorumlayabilir misiniz lütfen?

  2. Merhaba rüyamda çöl gibi bir yerde babam ve iki kız kardeşimşe yürüyoruz kumda ilerliyoruz büyük bir deniz çok büyük dalgalar tepeye doğru geliyor biz denizkıyısına ilerlemeye çalışırken daha büyük dalgalardan çarpan sular üzerimize geliyor ve su olmadığını farkediyorum tuz yağıyor resmen dalgalar tuz serpiyor üzerimize beyaz incecik tuz yağıyor anlamı nedir acaba?

  3. Rüyamda gökten tuz yağıyordu, şaşırıyoduk hepimiz, sonra eski erkek arkadaşımın annesini görüyorum, başı açık bir şekilde, nedir bunun yorumu

  4. Dün gece Rüyamda kucağımda rahmetli olan arkadaşımın oğlu var kalabalık, bilmediğim bir ortamdayım. bir anda gökten inceli irili tuz ediyor. aynen çölde kum esintisi olurya öyle düşünün bebegi kulağımın içine alıp koruyorum.ama o tuz resmen derlerse kemigime iligime kadar hissettim.aynen öyle oldu ağzımın içi bile tuz doldu.yanimdakilere niye böyle oldu diye sorduğumda Peygamber efendimizinde ölmeden önle böyle tuz bulunun üzerinden geçtiğini korkulacak bişiy olmadığını söylüyorlar.ama tuz benim canımı yaktı hala etkisindeyim .çok merak ediyorum nedir bunun yorumu cevaplarsanız çok memnun olurum.

  5. Ben 18 yaşında öğrenciyim .Rüyamda köydeydim akşama yakın bir hava vardı ama tam kararmamıştı hava soğuktu bende evimizin yanındaki boş evin balkonundaydım kar yağmaya başladı birden yavaş yavaş yağdı kar bende balkondan aşağı indim yağan şey kar değil tuzdu tadını bile aldım çok şaşırdım sonra sabah oldu uyandım. Rüyada tuz yağdını görmek ne anlama geliyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir