Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Gökyüzü Kararması

Rüyada Gökyüzünün Karardığını Görmek Neye İşarettir?

Merhaba. Ben Hasan yaşım 36. Rüyamda bir deniz kenarında (neresi olduğunu bilmiyorum), kalabalık insanların olduğu bir anda gökyüzü birden karardı ve ne olduğunu anlamaya çalışırken, deniz dalgalarının neredeyse bulutlara kadar yükseldiğini gördük. İnsanlar panik içinde kaçışmaya başladılar ve o sırada dalga öyle hızlı bir şekilde bize doğru geldi ki, o anda artık her şey bitti dedim. Ve yüzümü dalgaya döndüm, izlemeye başladım. O sırada bunu durdurabilecek tek şeyin ezan okumak olduğunu düşündüm ve göğe bakarak (boynum kırılacaktı neredeyse), ezan okumaya başladım.

Sesim ilk başta korkudan kısık çıksa da, gözlerim kapalı ezan okumaya devam ettim. Tsunami dalgaları tam bizi yutacakken üzerimizden atladı ve 500 metre ya da 1 km ilerimize gitti. O sırada göğe şaşkınlıkla baktım ve yeşil sarı gibi renklerde göğün kapısı belirdi. Hani uzay filmlerinde parçalar birleşerek yuvarlak bir kapı olur ya aynen öyleydi. Sonra o kapı siyaha döndü ve isimler belirmeye başladı. Film oyuncularını filmin başında ve sonunda tanıtırlar ya (cast) öyle oldu.

En son isim soyisim benimkiydi ve Konya yazıyordu. Halbuki ben Karamanlıyım. İki deniz arasında kaldık ve oradaki insanları bir sevinç kapladı birden. Şaşkınlık yerini sevince bırakmıştı. O anda orada eski ve yeni futbolcular vardı ve bir maç düzenlendi. Bu sahneden sonrada acilen bir tren istasyonuna gittim. Zamanla yarışıyordum. Bir tren doluydu binemedim. Bir göreve gitmem gerekiyordu sanki. Ve beklemeye başladım. O sırada bir spor arabaya bindim. Burada iken uyandım. Bu rüyayı hala hatırlıyorum. Yorumlar mısınız?

Rüyada Gökyüzü Kararması Rüya Tabiri

Hasan merhaba, rüyanız kenarında başlıyor, bu konuda lütfen deniz kenarı sayfasını okuyun. Rüyada gökyüzünün karardığını görmek rüyayı gören kişinin duygularını bastırmakla aslında kendine kötülük ettiğini belirtir, bir an önce kişinin zihninin derinliklerindeki negatif duygu ve düşüncelerden kurtulması gerektiğini belirtir. Bakınız gökyüzü rüya tabiri sayfası.

Rüyada ezan okuduğunu görmek rüya sahibi için endişe ve geçmişteki sıkıntılardan kurtulmayı müjdeler. Ezan okumak aynı zamanda ibadet konusunda hatırlatıcı bir rüya olabilir, dua etmek gerektiği anlamına gelebilir. Rüyasında gök kapılarının açıldığını gören kimsenin sevinç, hayır ve bol nimete kavuşacağı rivayet edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir