Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Gökyüzünde Beyaz Ay Görmek

Rüyada gökyüzünde beyaz ay görmek ne demektir?

Ben 48 yaşında, kamu personeli ve evli bir erkeğim. Rüyamda gökyüzünde parlak, beyaz bir ay var ve ben aya ulaşmak için madeni döner merdiveni olan çok yüksek bir kuleye çıkıyorum. Merdivenlerin yarısına geldiğimde oturup dinlenirken uyanıyorum.

Yorumunuz için şimdiden çok teşekkürler. Rüya temaları döner merdiven, metal merdiven, parlak ay, gökyüzü, beyaz ay.

Rüyada gökyüzünde beyaz ay görmek nasıl yorumlanır?

Gördüğünüz rüya size çok güzel kimi mesajlar vermektedir. Rüyada ay görmek rüyayı gören kimsenin hayattaki tüm dileklerine kavuşmana, maddi ve manevi olarak rahatlamasına, huzur bulmasına delalet eder. Çalışma yaşamında meydana gelecek bazı değişikliklerin kişinin kazançlı çıkmasına sebep olacağına alamettir. Aşk yaşamında da güzel olaylar meydana geleceğine işaret eder. Rüyada ay görülmesi kişinin sevdiği insana olan sevgisinin daha çok artmasına, başarılı olmaya, çocuk sahibi olmaya işarettir. Rüyada gördüğünüz merdiven ise yaşamınızda aşacağınız sorunları simgelemektedir. Bazen yorucu olsa da tüm sorunları aşacaksınız.

“Rüyada Gökyüzünde Beyaz Ay Görmek” için 4 yanıt

Rüyada gökyüzünde ay görmek neye işarettir
Rüyamda gökyüzünde ay görüyorum bembeyaz. Hava daha aydınlık. Dikkatli bakınca aya benzemediğini görüyorum. Üzerindeki şekiller farklı hatta iki katlı bir ev silueti var. Sonra gezegen çok yaklaşıyor bulutlar aralanıyor dünyaya çarpacak. Dışarıdan bir binanın zemin katına kaçıp penceresinden izliyoruz yanımda biri daha var. Kim olduğunu bilmiyorum, tam da görmüyorum aslında.
Artık üzerindeki yeşillikler görünüyor, geliyor tam çarpacakken, olacak olanlar geliyor aklıma sarsıntılar, alevler ve “canım yanacak mı” diye düşünüyorum, bu sırada birden eski yerine geçiyor. Sonra sanki şimdi gelecek diye hissettiğimde (bu sefer hazırım gibi hissediyorum, tam açıklaması yok) ve tekrar geliyor, tekrar üzerindeki yeşilliklere varana kadar görüyorum, bulunduğumuz binayı geçtikten sonra çarpıyor. Sesler ışık değişimleri derken alevlerin gelmesini bekliyorum biraz geciktikten sonra geliyor, sadece düşüncelerden ibaret kalana kadar yanıyorum, Sonra bir ses “Allah canı yananın elinden tutar” uyandığımda korku hissetmiyordum. Değişik bir duygu ve deneyim olmuştu.
WoLCa LoCa, 35, Erkek, Bekar, Çalışıyor, Hayatın bir çok alanı durmuş ilerlemez durumda, sıkıntılı

Merhaba, normal şartlarda rüyada ay görmek, insanın bütün istediklerine kavuşacağına, maddi ve manevi bakımdan rahatı, huzuru temsil eder. İş hayatında meydana gelecek bazı değişiklikler, kazançlı çıkmanıza neden olacak demektir. Aşk hayatınızda da gelişmeler olacak demektir. Rüyada ay görmek, sevdiğiniz kişiye olan sevginizin daha çok artacağını, başarılı olmaya, çocuk sahibi olmaya işaret eder. Ancak sizin rüyanız, sizin algılama yeteneği yüksek ve yaklaşan bir tehlikeyi hissedebilen hassas bir yapıya sahip olduğunuzu, o hissettiğiniz tehlikenin yakın zamanlarda gerçekleşeceğini göstermekte ve Yüce Allah’ın her zaman iyi ahlaklı, dürüst insanların yanında olduğunu hatırlatmakta, fazla karamsarlığa kapılmamak gerektiğine işaret etmektedir.

Meraba ben ruyamda evimizin balkonunda bakiyordum, birden gokyuzundeki ayin puslarin arasinda cikmasini ve tertemiz beyaz gozukdugunu, isiginin da yuzume vurdugunu gordum, lutfen aciklayin anlami ne olabilir?

Rüyam da ay görüyorum çok yakınım deysem elimi değerim yani ve yanında ay a benzeyen bir ay daha görüyorum ama diyorum ki bu hangi gezegen acaba ay bir tane olur ve üzerinde üç tane s harfi var ve bazı şekiller sonra uyanıyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir