Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Gökyüzünde Beyaz Yıldızlar Görmek

Rüyada gökyüzünde beyaz yıldızlar neye delalet eder?

Rüyada gökyüzünde beyaz yıldızlar görmekRüyamda bir başka şehirdeyim. Ancak şu an hangi şehir olduğunu hatırlayamıyorum. Sırtımda yeşil bir sırt çantası var. Hatta yine omzumda takılı bir poşet var ve içinde bir spor ayakkabı var. Başka bir şehre geldiğim için valiz yerine bunları almışım. Ben bu şehre sınav için gelmişim. Öyle ki otobüse biniyorum ve her yerde sadece tıklım tıklım bu sınava girecek öğrenciler var. Sanki şehrin nüfusu hep öğrenci. O kadar kalabalık ki. Ve ben bu büyük kitleyle beraber iniyoruz otobüsten.

Her yer okul. Herkes sınava gireceği binaya yöneliyor. Öyle büyük ki okullar, hepsi de birbirinin kolu. Kafam karışıyor önce. (Aslında okulun ismini rüyamda defalarca okudum ama uyandığımda anımsayamadım. Çünkü şehrin ismi de geçiyordu içinde.) Sonra ben bir türlü bulamıyorum okulu. Yanlış hatırlamıyorsam sınav da başlamak üzere üstelik. Çok üzülüyorum.

Herkesin elinde siyah renkte tuval gibi bir şey var ve herkes o tuvalin üzerine parlak canlı beyaz bir şeyle kocaman yıldızlar çizmiş. Ve sınav başlamadan önce duvar diplerinde ve merdiven başlarında harıl harıl çalışıyorlar. Sanki sınav bu tuvale benzeyen şeyin üzerine çizilen yıldızla ilgili.

O sırada bir kadın bana yanaşıyor. Öğretmen sanırım. O okulda görevli. ”üzülme, seneye girersin, zaten bu sınavın çok getirisi yok” gibi bir şeyler söylüyor. Ben okulun bahçesinde sınav yerini bulamamış halde kadının dediklerini dinleyip üzülmüyorum,içim rahat. Tam anımsamıyorum ama beni bu kadın misafir ediyor okulda. Beyaz kocaman tabaklarda yemekler veriyor bana. Sanırım hepsini yedim ama ne yediğimi hatırlamıyorum.

Tam gitmeye hazırlanıyorum ki; tabakları da yanıma alayım, sonuçta bu tabaklar da benim oldu diyorum. Elimde kocaman beyaz porselen tabak var, nereye koyacağımı düşünürken, bir anda okulun bahçesindeyim. Herkes sınavdan çıkmış. O sırada sınav olacağımız tuval gibi kare parça ve üzerindeki beyaz yıldızlar gökyüzünde beliriyor. Sadece ben görebiliyorum. Gökyüzünde bir yıldız kümesi bir arada ve yıldızlar kocaman parlıyor. Beyaz bir ışıkla yıldızlar “S“ ve hemen yanında “M” harfi oluşturuyorlar.” benim adımın baş harfi, bana bir işaret mi var, ama yanındaki M harfi de acaba evleneceğim kişinin baş harfi mi, yoksa Efendimizin adının baş harfi mi?” diye düşünüyorum. Ama çok mutlu oluyorum, ödül gibi geliyor bana gökyüzündeki olay ve sınava giremediğime hiç üzülmüyorum. Kıymetli yorumlarınız için şimdiden Teşekkür ediyorum.

Rüyada gökyüzünde beyaz yıldızlar görmek yorumu

Merhaba. Rüyanız çok önemli bir rüya olup, rahmani işaretler içerdiğini düşünüyorum. En önemli unsurlar sınav, yıldız şekli, ve yıldızların oluşturduğu harflerdir.

İlk kısım sınav konusunda olaylarla geçmekte. Keşke gerçek yaşamda bir sınav durumu yaşayıp, yaşamadığını yazmış olsaydın ( okul sınavı, işe giriş ve benzeri ). Bir imtihan durumun var ise bunun sonucunun hakkında hayırlı olacağı müjdelenmektedir ( şu anda kazansan da kaybetsen de ). Gerçek yaşamında bir sınav durumu yok ise bu rüya daha da önem kazanmakta bir konuda test edildiğini ve bu sınavdan başarıyla geçeceğini haber vermektedir.

Rüyada yıldız görmek mutluluk, refah, bolluk, bereket anlamlarına gelir. Rüyada yıldızlar, şerefli bir insanla karşılaşmak işaretidir. Rüyada ışıklı ve parlak bir yıldız gören kimse, sevinç ve ferahlığa erişir.

Rüyanın en ilginç kısmı kocaman parlak beyaz yıldızların meydana getirdiği S ve M harfleridir.

S harfinin iki manası olabilir.
Birincisi; adınızın ilk harfi olması, buradan hakkınızda hayal dahi etmediğiniz güzel gelişmeleri işaret edebilir. İkincisi; Rüyada S harfi görmek Hamle, Atılım yapmak anlamlarını simgeler. İş ve genel Yaşantınız ile ilgili, doğru hamle yapmanız gerektigi, uyarı anlamında işarettir. Yapacağınız atılımın aydınlık gelişmelere sebep olacağını gösterebilir.

M harfinin üç manası olabilir.
Birincisi; sevgili Peygamberimizin adını işaret edip, manevi zenginlik müjdeleyebilir.
İkincisi; Rüyada M harfi görmek Bilinçaltı olayları, Sessizlik, Gizlilik, Bilgi, Açlık anlamlarını simgeler. Bilinçaltinızda gizli kalmış olayların etkisinde olduğunuz anlamını taşır. Eğer böyle ise de sonu güzel olacaktır.
Üçüncüsü; hayatınızda sizin için önemli, ismi M ile başlayan birinin yaşamınızı inanılmaz güzellikte etkileyeceğini gösterebilir.

Rüyanın unsurları: yeşil çanta, sırt çantası, spor ayakkabı, sınav, öğrenciler, okul, siyah, tuval, yıldız resmi, yıldız şekli, sınav yeri, porselen tabak, yıldız kümesi,beyaz ışık, S harfi, M harfi, adının baş harfini, işaret, çanta

Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada yıldız görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Gökyüzünde Beyaz Yıldızlar Görmek” için 2 yanıt

Çok Teşekkür ediyorum,yine yorumlarınız yerini buldu.Evet yaklaşan bir sınavım var ama şu an Annemle ilgili bir konuda Rabbimin beni sınadığını da düşünüyorum.İnşallah O’nun hoşnutluğunu kazanıp her iki sınavın fethini nasip etsin Yüce Yaratıcı bana.

Merhaba ben rüyamda tahta bir tabela üstünde kova resmi, kovanın üzerine çizilmiş yıldızlar ve bir koç başı gördüm. Kova burcu oldugunu anladıgım bu resim neyi anlatıyor bana? Aynı ruya icinde buyuk bir kagıt ustunde kahve telvesiyle bir cesit falım olusmus. Yazılar vardı gelecekle ilgili. arıyor seni tez zamanda denildi ancak tam olarakta baktıramadım ruyamda.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir