Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Gökyüzünde Kanatlı At Görmek

Rüyada gökyüzünde kanatlı at neye delalet eder?

Merhaba, aylar önce hiç unutmadığım bir rüya gördüm. Balkonda oturuyordum gece vakti, gökyüzünde ay çok büyüktü, üstüme düşecek gibiydi ve bir kanatlı at gördüm ayın önünden geçerken. Kanatlı at üstünde de biri vardı savasçı gibi, onu görünce Allah’a dua etmeye basladım, sevdiğim insanı bana nasip etmesi için.

Lütfen yorumlayın, bu ne demek. Merve’nin rüyası. Rüyanın ana unsurları balkonda oturmak, gece vakti, büyük ay, gökyüzünde ay, kanatlı at, atın üzerinde birini, savaşçı, dua etmek. 02 Eylül 2012 16:29

Rüyada gökyüzünde kanatlı at görmek nasıl yorumlanır

Rüyada gökyüzünde kanatlı at görmekMerve merhaba, rüyanız inanılmaz güzel olup, hayırlara vesiledir. Gördüğünüz rüya gerçek hayatınızda Arzularınız, Yüksek statü beklentileriniz, Prestij sahibi olmak, Sosyal çevrenizi geliştirmek konusunda önemli ilerlemeler sağlayacağınızı, yeni insanlarla diyalog kuracağınızı işaret ederken, dileklerinizin kabul olup istediklerinize kavuşacağınızı ifade etmektedir. Lütfen gelişmeleri ya da düşüncelerinizi yazar mısınız?

“Rüyada Gökyüzünde Kanatlı At Görmek” için 11 yanıt

meraba bende ruyamda buyuk kanatları olan kocaman siyah bir at gordum gece ay ısıgında yanıma uctu geldi ve ve 12 yasındaki kızımı üstune alıp tekrar uctu gitti ve ben hic panik yapmadım sadece onları izledim evime geldim ve bir tane erkek bebegim oldugunu gordum iki gunluk müs ve benimmis bir yandan bebegimi severken bir yandanda ucan at ın kızımı nereye goturdu diye dusunurken uyandım yorumlarsanız cok sevinirim

, ben rüyamda kanatları olan yüzü insan yüzüne benzeyen bir at gördüm gökyüzünden süzülerek yere indi ve bana bulunduğumuz yerdeki bütün evlerin toprakların benim olduğunu söylüyordu ve onunla kalmamı söylüyordu bende kaçtıkca o benim peşmden geliyordu çok korkmuştum korkuyla uyandım uykumdan anlamı nedir yorumlarmısınız..

Funda selam,
Rüyanız hakkında bırakın korkmayı, tam tersine sevinmenizi gerektiren mesaj vardır. Lütfen pegasus sayfasını inceleyiniz.

Ben rüyamda yürüyerek bir şehirden başka bir şehire gidiyordum.Gittiğim yer köy gibi bir yerdi her tarafta türk bayrakları vardı.Sonra at üstünde yaşlı bir adam gördüm elinde kocaman bir türk bayrağı vardı.gittiğim yer HATAY iliymiş.

rüyamda kanatlı kahverengi bir at gördüm. bir süre uçtu sonra yanıma geldi yelesini okşadım sarıldım sevdim. boynunda bağlı birşey vardı aldım arkadaşlarıma gösterdim ama kimse uçan bir at gördüğüme inanmak istemedi. boynundan aldığım şeyi gösterdim bana bunu verdi dedim ama nafile :(sonra uyandım. rüyamı yorumlar mısınız.

Merhaba bir kaç gün önce rüyamda gökyüzünden bembeyaz bir atin indigini gördüm, rüyamda at gökten iniyor, ben bir anda geri gökyüzüne cikmak istedim ve ben ona dur gitme dedim, eşim atlari cok sever dedim, onun yanina git dedim ve geriye yere indi ayaklarini basti ve esimin oldugu yere gitti, bende eşime dedim ki pencereyi ac oda acdi ve at karşisindaydi ve benim eşim cezaevinde Lütfen yorumlarmisiniz.

Merhaba, dün rüyamda gece sokakta gezinirken sakallı bu adam ve beyaz kanatlı bir at vardı, adam galiba mübarek bir insandı, beyaz kanatlı at gökyüzünden beyaz bir ışık geldi ve at göğe doğru yükselip kayboldu, rüyamda bir sürü hayvan vardı ama ben inek ve deveyi hatırlıyorum, ne anlama geliyor acaba. Lutfen yorumlar misiniz?

Merhaba ben mert, rüyayı dün akşam gördüm 4 katta evde oturuyoruz iki tane uçan bir şey geldi pencere demiri deki kuş yuvasındaki yavruyu yedi sonra yavrusu pencere demirinde kaldı aşşa uçarak indi kediyi öldürdü yedi ikisi de at uçan at kendisi siyah püskülleri pes pembe öyle bir göz alıcı pembe ki anlatamıyorum yavrusunu öptüm yüzü çok tatlı bir kızdı annenin ismi ne dedim sakız dedi sonra o da uçtu gitti

Merhaba ben esra bugün gördüm üç tane küçük kız gördüm ama fizikleri at fiziği gibi bide büyük kanatları vardi sesleri de at sesi benim önümde çimen yiyolardi ama hiç kacmiyorlar sonra önümde yürüyüp sankı beni bir yere goturmeye çalışıyolar sonra kendimi ayakkabı mağazanin onunde buldum hepsi yüksek topukklu Halbuki ben normal hayatta yüksek topuk giymiyorum.

Merhaba ben berivan dün akşam rüyamda 2 tane beyaz kanatlı at resmi gordum ama sanki resmin icin de fırtına gibi biseyler de vardı korkuyordum rüyanın yorumu nedir acaba çok merak ettim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir