Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Gökyüzünde Kanatsız Uçtuğunu Görmek

Rüyada gökyüzünde kanatsız uçmak ne demek?

Ben genelde çok ilginç rüyalar görürüm ve birçoğu da çıkar. Sonradan fark ederim ki bana gelecekle ilgili kimi haberler veriyor. Ben 39 yaşında evli bir çocuk annesi bir bayanım. Bir senedir anaokulu işletiyorum, asıl mesleğim ise kimya mühendisliği. Geçenlerde ilginç bir rüya gördüm. Ara sıra görürüm bu tarz rüyalar ama bu kez biraz etkilendim sanırım.

Rüyamda gökyüzünde kanatsız bir şekilde uçuyorum ara sıra aşağı iniyorum. Şehri yukarıdan izlemek çok keyifli geliyor bana. İşin ilginci ben normalde yüksekten korkarım ama rüyamda hiç korkmuyorum. Gerçek yaşamımda uzun zamandır görüşmediğim bir arkadaşım var rüyamda o arkadaşımı da gördüm. Bir zamanlar benim en iyi arkadaşımdı. O benim uçtuğumu fark ediyor diyor ki “ben uçamıyorum. Sen nasıl uçabiliyorsun”. Ben de “bilmiyorum” diyorum. “Ama istersen seni de gökyüzünde dolaştırabilirim” diyorum ve onu elinden tutup yukarıya doğru yükseliyorum ve beraberce yukarıdan şehri izliyoruz ikimiz de çok mutluyuz.

Ben onun elini bırakıyorum ve görüyorum ki onun elini bıraktığım halde o da uçmaya devam ediyor ve bana diyor ki “Elif sen yanımda olduğundan ben de senin gibi uçabiliyorum”. Ben nereye gidersem o da benimle birlikte geliyor ve benim yanımdayken uçabiliyor sadece. Çok eğleniyoruz yukarıda uçuyoruz gülüyoruz şehri yukarıdan seyrediyoruz. Sonra artık aşağı inmek istiyorum ve iniyoruz. Nasıl bir şeyse o arkadaşım dışında kimse benim uçabildiğimi bilmiyor ve bu aramızda bir sır ben ona söylüyorum bir tek. Yani istediğim zaman uçuyorum istersem yere inip aşağıda dolaşabiliyorum. Rüyamdan aklımda kalanlar bu kadar. Yorum yazabilirseniz sevinirim. Saygılarımla. Elif.

Rüyada gökyüzünde kanatsız uçtuğunu görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada havada uçtuğunu görmek, yere yukarıdan baktığını görmek, içinde bulunduğu sıkıntılardan yakında kurtulacağına işarettir, kimi yorumcular bunu yolculuğa çıkmak – seyahat habercisi olarak tabir ederler. Sonuçta iyidir. Baş aşağı uçmak ise, rahatlıkla yapılacak yolculuktur. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada uçmak, uçtuğunu görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Gökyüzünde Kanatsız Uçtuğunu Görmek” için 3 yanıt

Bu bölümdeki çok uzun kısım rüya sahibinin talebi üzerine silinmiştir. (editörün notu)

Çok uzun anlattım, umarım sonuna kadar okur ve rüyamı en hayırlı bir şekilde yorumlarsınız bir de yayınlamamanızı rice ediyorum.

Bu bölümde yer alan bilgilerde silinmiştir. (editörün notu)

Sayın Farecik Fare, bu up uzun rüyanızı dakikalarımı ayırıp, okunaklı, anlaşılabilir, imla kurallarına uygun hale getirmek için çalışırken rüyanızın sonundaki “yayınlanmasın” ricanızı görünce oldukça bozuldum. Üstelik birde ısrarla ikinci mesaj göndererek cevap istiyorsunuz. Site kurallarımızı sanırım okumamışsınız. Kişiye özel hizmetimiz yoktur. Çoğunluğu yurt dışında olmak üzere ücretli olarak rüya yorumu yapanlar size yardımcı olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir