Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Gökyüzünde Kuş Sürüsü Görmek

Rüyada gökyüzünde kuş sürüsü neye işarettir?

Rüyamda gökyüzünde bir kuş sürüsü görüyorum, u sekline benzer görüntü çıkıyor peş peşe. Çok hoşuma gidiyor, neredeyse bize yaklaşacaklar derken kardeşim “abla geldiler, geldiler” diyor ve bir an tam üstümüzde hissediyorum. Aşağıyı da bir ara sanki denizmiş gibi görüyorum.

Uyandığımda martiymislar gibi aklımda kalıyor ama emin değilim. ertesi günde rüyamda bir bebek var kucagimda bana tutunmaya çalışıyor sımsıkı düşecekmiş gibi ama nerede olduğumuzu hatirlamiyorum ama düşurmemek için cabaliyorum, bebekte aynı şekilde kucagimda yatar pozisyona geçiriyor kendini ve bana sımsıkı sarılıyor. dusurmuyorum rüyamda. çok teşekkür ederim yorumunuz için şimdiden.

Rüyada gökyüzünde kuşlar görmek tabiri

Havada uçan kuşlar, kuşların uçtuğunu görmek, günlük yaşamda isteklerinizi serbestçe gerçekleştirme hayallerinizi simgeler.

Rüyada kuş sürüsü görmeniz, sürü halinde kuşlar, görülen kuşun türüne bağlı olarak genellikle, refah ve beklenmeyen mutluluk işareti olup Büyük kuşlar Özgürlük sembolü, küçük kuşlar mutluluk simgesi, kuşların sesleri ise sevindirici haber almayı işaret eder.

Rüyada martı görmek, martılar sorunlarınızdan veya yaşam taleplerinden uzaklaşmak arzusu içinde olduğunuzu gösterir. Uçan martı, umudunuzu kestiğiniz bir haberi alacak ve çok mutlu olacaksınız anlamına gelir. Gökyüzüne yükselen martı zihin açıklığını gösterir, olayları net bir şekilde anlayıp, doğru kararlar verdiğinizi simgeler. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada kuş görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Gökyüzünde Kuş Sürüsü Görmek” için 2 yanıt

Uçan aletler görmek
Merhaba ben rüyamda bir takim insanin bilimsel olarak ucan aletler yapmaya çalıştığını gordum, bende izliyordum bir turlu ucuramadilar. En son yaptiklarinda alet uctu ama gokyuzunde patladi, tam onu izlerken ustumden koca bir uçak geçti ve bahçeye düştü. Sonra bana garip garip mesajlar gelmeye başladı, karartı şeklinde varliklar etrafimda dolasmaya basladi, bana surekli “niye onu öldürdün” dediler, sonra anneme sarildim agladim “deliriyorum” dedim “kurtarin beni diye yalvardim”, kagidin ustunde onu oldurdun yaziyordu.

Meltem merhaba, gördüğün rüya büyük hedeflerin ve olağanüstü bir hayal yeteneğin olduğunu gösterirken öte yandan da çevrende gelişen olaylar ve etrafındaki insanların karamsar ruh hallerinin seni de olumsuz etkilediğini ve adeta bir iç kaosa sürüklediğini belirtmekte, dinlenmiş bir zihin ile bazı şeyleri yeniden gözden geçirmek gerektiğini ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir