Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Gökyüzünde Uçaklar Görmek

Rüyada gökyüzünde uçak görmek neye işaret eder?

Hava alanında yemyeşil çimlerin üzerine sırt üstü yatmış gökyüzüne bakıyorum havadaki uçaklar bulut gibi olmuş daha sonra bulut şeklinde kaplumbağalar ortaya çıkıyor ve gökyüzünde bir sürü buluttan kaplumbağa ve uçaklar görüyorum.

Rüyanın unsurları : hava alanı, yemyeşil çimenler, çimenlere uzanmak, havada uçaklar, kaplumbağalar, bulutlar.

Rüyada gökyüzünde uçaklar görmek tabiri

Rüyada gökyüzü görmek veya gök ile konular görmek, en sık görülen rüyalar arasındadır ve derin anlamlar çıkabilir. Çimenler ferahlığı, rahatlamayı, Uçaklar, bulutlar özgürlüğü, bağımsızlığı simgeler. Kaplumbağalar sabır etmeyi, emin adımlarla ilerlemeyi işaret eder.

Sonuç olarak rüyanız sabırla çalışarak, kimseye bağlı, muhtaç kalmadan, özgür bir şekilde feraha ereceğinizi simgelemektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada uçak görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Gökyüzünde Uçaklar Görmek” için 3 yanıt

Eski sevgilimin annesi bize gelmeyi dusunuyor, tanimadigim kadin uzak akraba imis, bizde annemle oturuyor, bekliyoruz onun annesini. Ben disarida onu bekliyorum, bundan once skypla eski sevgilimle konustum ve ayrildik hos olarak, disarida beklerken yanimdan kocaman ucak gectigini gordum, Cok heyecanlandim, sonra hemen ucak geri geldi ve bizim evin ustunde parcalandi ve Ben evi aramaya basladim atesli yer gormedim sadece babamin odasinda duman vardı. 24, Kadın, Bekar, Öğrenci.

Vuska selam,
Gördüğün rüya tamamen bir eski sevgiliyi görmek hakkında bilgi taşımakta ve hayatında yeni pişmanlıklar yaşamamak için geçmişten ders almak gerektiğine dikkat çekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir