Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Gökyüzünde Uçtuğunu Görmek

Rüyada gökyüzünde uçmak ne demektir?

Merhaba. Ben rüyamda bir paraşüt ile gökyüzünde uçuyordum ve çok yüksekteydim. Aşağıya baktığımda yer yüzünü yemyeşil deniz ile yeşillik bir arada gördüm ve içime bir ferahlık geldi o anda. Sonra “ben nasıl ineceğim çok yüksekteyim, umarım bir şey olmaz” diye düşünürken kolayca yeryüzüne indiğimi gördüm.

İndikten sonra evime doğru gelirken yol üzerinde bir arkadaşın evini görüyorum. Arkadaş apartmandan tek katlı eve çıkmış ve evin kapısının önünde sapsarı kurumuş ve ezilmiş yan yatmış otlar gördüm. Otlar çok kurumuş çıtır çıtır cansızdı resmen. Acaba bu rüyam ne anlama geliyor? teşekkürler.

Rüyada gökyüzünde uçtuğunu görmek nasıl yorumlanır?

Merhaba,

Rüyada uçmak temel rüyalardan biri olup, Ruyada uçtuğunu görmek, bilinçli rüyalar kategorisi olarak bilincin acık, belırgin yani anlasılması ve yorumu belli rüyalar grubuna girer. Bu belirgin ruyaları gören insanlar cogunlukla o anda rüyada olduklarını, yani rüya gorduklerinin farkındadırlar. Bu rüyayı gören bir çok kimse rüya anında kendilerinin asırı bir hız yaptıgını, büyük bir zevk aldıklarını ve tum dunyaya emreden bir hukumdar gibi kendilerinin egemen bir yetkiye sahip olduklarini kolayca tasfir ederler.

Eger havada rahatlikla ucup yeryuzundeki manzarayi doya doya izleyebiliyorsaniz bu sizin önünüzde duran bir meseleyi veya bir sorunu rahatlikla cozeceginizi, tum kontrollerin sizin elinizde olduğunu belirtir. Bir şeyin uzerine yukseliyorsunuz, mevkiniz yukseliyor, kimi şeyleri anlama ve algilama yeteneginiz artmakta, konulara ve hayata bakış aciniz artiyor ve kendi yeteneklerinizi simdi daha iyi kullanma firsati buluyorsunuz. Bu konuda rüyada uçmak, uçtuğunu görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Rüyada paraşüt görmek sizi çevreleyen yaşadığınız ortamda birçok risk ve karmaşa olduğunu simgeler, bu tehlikelerden korunmak için eski bir fikir veya alışkanlığınızı terk etmeniz gerektiğini ifade eder.

Rüyanızda gördüğünüz arkadaşınızın taşındığı tek katlı ev, gerçek yaşamınızda bagımsızlık, özgürlük duygularınızın çok yoğun olduğunu ifade eder. Bu rüya aynı zamanda bir sorun veya olayı reddetme durumunuzun olduğunu, sorumluluğun size ait olmadığını ispatlama durumunda olduğunuzu simgeleyebilir. Rüyada sararmış ot , kuru ot görmek ise kazançta azalma işaretidir.

“Rüyada Gökyüzünde Uçtuğunu Görmek” için 2 yanıt

Rüyamda kanatsız bir şekilde ellerim kapalı bir şekilde uçuyorum. Sürekli olarak ağaçlıkların üzerinden uçuyorum ve yağmur çok yoğun yağıyor ağaçların hemen üzerinden uçuyorum sanki onlara çarpacakmışım gibi aralarından falan geçiyorum ve çok hızlı bir şekilde uçuyorum her yer kapkaranlık şimşekler aydınlatıyor etrafı ve birdenbire biraz ileride bir yere yıldırım düşüyor, ateş falan çıkmıyor (belki de şimşektir tam olarak bilemiyorum) ileriye düşen yıldırım birdenbire yerden bana da çarpıyor ve ben uçarken birden yere düşüyor ve ölüyorum, inanılmaz derecede korktum sıçradım uyandım. Kolay kolay rüya gören birisi değilimdir senede 1 veya 2 rüya görürüm bu rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim. 29, Erkek, Bekar, Çalışmıyor, gelecek endişesi içinde mutsuz

Uçmak konusunda lütfen rüyada uçtuğunu görmek sayfasını okuyunuz. Rüyada yağmur görmek güzeldir. Daima iyiye yorumlanır. Bereket, bolluk, arınma, kötülüklerden uzaklaşma anlamlarına gelir. Rüyada şimşek görmek hayatınızda birtakım zorluklar olduğunu ve mücadele etmeniz gerektiğine işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir