Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Gökyüzünden Balık Düşmesi

Rüyada gökyüzünden balık düşmesi neye delalet eder?

Merhaba, ben 23 yaşında, bekar bir bayanım. Rüyamda evin çatısında babam ve erkek kardeşimle birlikteyiz kar yağıyor, her yer bembeyaz, gök yüzünden önce siyah küçük bir kuş düşüyor ama ölü, almıyorum. Sonra canlı balık düşüyor, alıyorum, tekrar siyah ölü kuşlar düşüyor, onları toplamıyorum, canlı balıkları topluyorum ( tam emin değilim ama galiba 2 tane balık topladım). Sonra çatıdan düşerim diye korkuyorum, zemin karlı olduğu için. Rüyamı yorumlarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler. Rüyanın unsurları evin çatısı, kar yağıyor, kar yağışı, siyah kuş, küçük kuş, ölü kuşlar, karlı zemin, canlı balik. 20. 03. 2010 / 23:24 tarihinde gönderilmiş.

Rüyada gökyüzünden balık düşmesi neye yorulur?

Merhaba, rüyanız inanılmaz güzel günlerin yaklaştığını, yaşamınızda yepyeni bir dönemin başlamakta olduğunu bu güzel döneme kavuşmak için kısa bir zaman geçmesi veya son bir engeli geçmeniz gerektiğini işaret etmektedir. Bu konuda detaylı açıklama için rüyada balık görmek sayfasını okuyunuz.

“Rüyada Gökyüzünden Balık Düşmesi” için bir yanıt

benim rüyamdada beyaz bir balık yer yüzüne düşüyordu ama bu balık çok parlaktı ben orada yalnız başımaydım kimse yoktu beyaz ve parlaktı aynı bir melek gibi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir