Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Gökyüzünden Bebek Düştüğünü Görmek

Rüyada gökyüzünden bebek düşmesi ne demek?

Rüyamda sahilde iki gencin birbirlerine aşklarını itiraf ettiğini gördüm. Sonra gökyüzüne baktım, beyaz gökyüzü aydınlık, o sırada gökten çıplak bembeyaz bir bebek deniz kıyısına düştü. Ama bebeğe hiç bir şey olmadı. Sonra bebeği bir genç kız denizin kıyısından kucağına aldı, daha sonra bir polis gördüm, banka oturmuştu.

Sonra birbirlerine aşklarını itiraf eden o iki kişi yemek yemek için bir yer arıyorlardı. Sonra tüm bu olanlar aslında sinema filmiymiş ben film izliyormuşum. Sinema izlerken yanımda gerçekten aşık olduğum kızı gördüm. Ona bakıp gülümsüyordum.

Rüyada gökyüzünden bebek düştüğünü görmek tabiri

Görmüş olduğunuz rüya, güncel yaşamınızda bir konuda sıkıntı yaşadığınızı ( büyük ihtimalle özel yaşam )  ve bu sıkıntıyı aşmak için çaba sarf ettiğini simgelerken aynı zamanda sabır, gayret ve dualarınızla bunu atlatacağını ve  maddi manevi zenginliğe kavuşacağını temsil etmektedir.

Rüyada gökyüzüne bakmak içinizde taşıdığınız umutları, sahip olduğunuz yaratıcılık yeteneği, barış ve ifade özgürlüğü özlemlerini ifade eder. Gökyüzü açık ise bunlara kavuşmak için elinizde yeterli olanak bulunduğunu ve onları kullanmanız gerektiğine yorumlanır. Beyaz gökyüzü çok hayırlıdır, saf ve temiz arzularına yakında kavuşmayı simgeler. Karanlıktan aydınlığa geçişin simgesidir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada bebek görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Gökyüzünden Bebek Düştüğünü Görmek” için bir yanıt

Merhaba, rüyamda gökyüzünden bizim eve düşen bir bebek gördüm ama ölü bebekti, sonra gökyüzüne baktım ve gökyüzünün yarılmış olduğunu gördüm, anlamı nedir çok merak ediyorum?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir