Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Gökyüzünden İnen Bebekler

Rüyada gökyüzünden inen bebekler neye işarettir?

Selamlar. Efendim ben rüyamda evde olduğumu görüyorum balkona çıkıyorum ve karşımızda bir yokuş var, dik bir yokuş, ben o yokuşa bakarken gökyüzünden bana hem kız hem erkek bebek iniyor yavaş yavaş. Benim bebeklerim imiş onlar ve bende koşarak yakalıyorum onları, kucağımda sarıyorum çok tatlılardı. Bu rüya ne anlama geliyor çok merak ettim şimdiden, saygılar.

Rüyanın unsurları: evde olduğumu, balkona çıkmak, dik yokuş, erkek bebek, kız bebek.

Rüyada gökyüzünden inen bebekler görmek neye yorulur?

Gördüğünüz rüya gerçek hayatınızda şu anda bir takım zorluklar yaşadığınızı ve onlarla mücadele ettiğinizi gösterirken, sabır, çaba ve dualarınızla bunları atlatıp hayatınızın hem maddi hemde manevi yönünde zenginliğe kavuşacağınızı simgelemektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada bebek görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Gökyüzünden İnen Bebekler” için 3 yanıt

Rüyada gökyüzünden inen insan görmek
Merhaba,
gecen hafta beni cok etkileyen bir rüya gördüm, rüyamda sol tarafima bakarken bir adama benzer insanin gökyüzünden indigini gördüm, bir ara sonra o insan/melek saclari siyah yüzü aşağı bakarak/ gözlerini açmadan bana dogru yöneldi, uctu arkasinda sanki kanatlara benzer onu tasiyan bir bulut vardi ve ben ilk korkarak hareket ettim ve sonra güvendim, kendisine beyaz bir kagit verdim. Kagit büyükdü ve üstünde hic birsey yazmiyordu, sag elimle verdim.

Müjde merhaba,
Rüyada melek görmek, melekler İyilik, Saflık, Koruma, Kutsallık, Rahatlık ve Teselli anlamlarını simgeler. Bu rüyada meleklerin size aktarmaya çalıştığı mesaja dikkat edin. Bu mesajlar daha fazla tatmin ve mutluluk, doğru bir haber olarak ifade eder.
Beyaz kağıt, hayırlı gelişmeleri, aydınlığı temsil etmektedir.

Rüyamda bir adadayız ve birden gökyüzünden 3 tane bebek düşüyor, biz onları boğulmasınlar diye kurtarmaya gidiyoruz, çok geçmeden aynı şekilde 3 kız da gökyüzünden düşüyor onları da kurtarıyoruz bu rüyam ne anlama gelebilir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir