Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Gökyüzüne Çıkmak

Rüyada gökyüzüne çıktığını görmek neyi işaret eder?

Rüyamda yanımda eşim ile birlikte gökyüzüne çıkıyoruz ve orada benim öldüğümü ve tabuta girdiğimi gösteriyorlar. Sonrada namaz kılmam gerektiğini söylüyorlar. Gökyüzünden bir halatla tekrar yere iniyoruz. İnişte de hoca efendiyi gördüm, eşim elini öpmek istedi ama öpemedi. Ben onun resmini çekiyorum ama o resmi bir türlü bulamıyorum. Tüm bunların manası nedir. Teşekkür ederim. Selda.

Rüyada gökyüzüne çıkmak neye yorumlanır

Selda merhaba. Rüyada gök yüzüne çıktığını görmek, bilinçli rüyalar kategorisi olarak bilincin açık, belirgin yani anlaşılması ve yorumu belli rüyalar grubuna girer. Bu belirgin rüyaları gören insanlar çoğunlukla o anda rüyada olduklarını, yani rüya gördüklerinin farkındadırlar. Bu rüyayı gören bir çok kimse rüya anında kendilerinin aşırı bir hız yaptığını, büyük bir zevk aldıklarını ve tüm dünyaya emreden bir hükümdar gibi kendilerinin egemen bir yetkiye sahip olduklarını kolayca tasvir ederler.

Bir şeyin üzerine yükseliyorsunuz, mevkiniz yükseliyor, kimi şeyleri anlama ve algılama yeteneğiniz artmakta, konulara ve hayata bakış açınız artıyor ve kendi yeteneklerinizi simdi daha iyi kullanma fırsatı buluyorsunuz şeklinde yorumlanır. Rüyada Hoca Efendiyi görmeniz, reel yaşamınızda size rehberlik edecek, tavsiyelerine gereksinim duyduğunuz birini temsil etmektedir.

“Rüyada Gökyüzüne Çıkmak” için 2 yanıt

Çok sevdiğim birisi var ama aynı zamanda sağlık problemlerim de var, sevdiğim kisiyi hep Allah’tan istiyorum, bir gün gündüz vakti uyudum ve rüyamda berrak bir gökyüzünde bulutlarla “Allah izin verdi” yazıyordu, o an rüyamda sevdiğim kişi için olduğunu hissettim ve ayni zamanda Allah izin verdi yazısının hemen altından sağlık yazısı geçti, annemde yanımdaydı, gülerek gökyüzüne bakıyorduk, ben anneme “anne bak sonunda sağlığım yerine gelecek” diyordum. Sorum şu ki bu rüya çok istediğim için görülmüş bir rüya mıdır yani bilinç altı mıdır yoksa sahih midir?mujdeleyici bir rüya mı? ayrıca uyurken gayet mutlu bir şekilde uyudum, sevinçle uyandım. Yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim. Allah razı olsun sizlerden. 21, Kadın, Bekar, Öğrenci.

kaygili merhaba,
Dikkatle incelendiğinde rüyanızın güçlü bir mesaj verdiği anlaşılmaktadır. Bilinçaltı rüyası olsaydı büyük ihtimalle siz sevdiğiniz kişi ile el ele bulutların üzerinde uçardınız, sarılır, öpüşürdünüz.
Rüyanız hayırlara işaret olup, kötülüklerden arınmak, korkularından kurtulmak, iyileşme, şifa bulma ve belalardan uzak olmaya işaret etmekte, çok sevineceğiniz gelişmelerin ortaya çıkacağını temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir