Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Gökyüzünün Kızardığını Görmek

Rüyada gökyüzünün kızarması ne demek?

Kolay gelsin, yaklaşık 1 veya 1,5 ay önce gördüğüm ve etkisinden çıkamadığım bir rüyayı yorumlamanızı rica edeceğim. 6 yaşındaki oğlum ile sokakta yürürken birden kıyamet kopuyormuş gibi gökyüzünün kızardığını gördüm. İnsanlar sağa sola kaçışırken ben o an kıyamet koptuğunu ve kaçmanın anlamsız olacağını düşünerek oğlum ile bir banka oturup ona sıkı sıkı sarıldım.

Gökyüzünden o kadar kalın bir ses ile dua sesleri ve Arapça konuşma sesleri geliyordu ki çok korktum. İleriden gelen bir patlama sesi ve oğlumun ve benim üzerime doğru felaket bir alev topu geldi. Hemen sonra oğlumun elinden tutup ara sokaklardan birisine kaçtık. Kimisi sakin bir şey olmamış gibi duruyordu kimiside kıyamet anı diye kaçışıyordu.

Kimden: gökhan
Cinsiyetiniz; Erkek
Yaşınız: 34
Medeni Durumunuz: Evli
Anahtar kelimeler: dua,gökyüzü

Rüyada gökyüzünün kızardığını görmek tabiri

Gördüğünüz rüya hedeflerinize ulaşmak için mevcut pek çok engel olduğunu ve bunları birer birer aşmanız gerektiğini işaret ederken, rüyada yaralanmamış olmanız, ölmemeniz veya kan çıkmaması bu engelleri birer birer aşacağınızı göstermektedir. Dilerseniz rüyada gökyüzü görmek sayfasını da okuyunuz.

“Rüyada Gökyüzünün Kızardığını Görmek” için 2 yanıt

S.a. Bu rüyamı gördügüm gece gec saate kadar oturdum, yatmadanda teheccüd vakti girdi diye vicdan yaptım, teheccüdü kıldımda yattı. Çogu zaman kılmıyorum aslında. Rüyamda yağmur yağdıgını gördüm, sonra hava açılıyor aydınlanıyor “simdi cok güzel bir gökkuşagı cıkar” diye söylüyorum, etrafdada bir kac kisi var. Sonra gökyüzü göz alacak derecede bembeyaz oluyor ve birden aşagı doğru düşmeye başlıyor, ben çok korkuyorum, aramizda bir metre bir mesafe kaliyor ve bembeyaz bir seyler sarkıyor. Ben bir köşeye sıkışıyorum kıyamet kopuyor sanıyorum kendi kendime diyorum ki “yine televizyon izledim günaha girdim ama iyiki abdestim var abdestli ölücem” diye geçiriyorum aklımdan. Bir de “kıyamete bırakmadan Allah’ım Müslüman kullarınin canını alacaktı neden kıyamete kaldım” diye düşünüyorum. Çok korktuğum ve etkilendiğim bi rüya yorumlarsaniz çok sevinirim. 31 yaşındayım bekarım su anda çalışmiyorum. Ruh hali olarakda umursamaz biriyim şu aralar aslında cok hassasımdır her konuda.

Betül merhaba, görmüş olduğun rüya gerçek hayatta hayallerine kavuşmak, hedeflerine ulaşmak için önünde yapman gereken bazı işler, aşman gereken bazı zorluklar olduğuna işarettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir