Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Gölde Balık Avlamak

Rüyada gölde balık avladığını görmek neye delalet eder?

Merhabalar, 29 yaşında, evli ve bir çocuk babasıyım. Eşimle aramızda sorunlar yaşadığımız, aşırı stresli bir dönemdeyim. Rüyamda göl gibi bir yerde bir arkadaşımla balık avladığımızı gördüm. Gerçekte de birkaç ay önce o arkadaşla balığa çıkmış ama eli boş dönmüştük.

Rüyamda yine oltanın yosunlara takıldığını düşünerek çekiyorum ve biri küçük biri biraz büyükçe iki balık yakalıyorum. Küçük balık cam gibi saydam görünüyor. Daha sonra balikları koymak için arabadan bir kap almaya gidiyorum, ama aradaki patika biraz uzun ve garip; yolun bir noktasında yer altına inip çok dar bir yerden geçmek gerekiyor ve oradan geçerken bunalıp kendimi çok rahatsız hissediyorum. Oraya uğramadan patikayı geçmenin bir yolunu arıyorum ama bulamıyorum. En sonunda da patikadan gelip-geçenler arasında eski bir arkadaşa rastlıyorum. Biraz uzun oldu ama, yorumlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

Rüyada gölde balık avlamak tabiri

Değerli okurum, bu muhteşem rüyayı gönderdiğin teşekkür ederim. Rüyanız örnek olabilecek derecede kıymetli bir rüyadır. Gördüğünüz rüya gerçek hayatta şanslı, bereketli, sağlık bir yaşam imkanına sahip olmanıza karşılık kendi kendinize hayatı zorlaştırdığını, gereksiz yere sorunlar çıkardığınızı ifade etmektedir.

Rüyada balık tutmak, bu rüya kişiliğinizin tam anlamıyla geliştiğini, kendinizi tanıdığınızı, hayatta ne istediğinden emin olduğunuzu ve mükemmele ulaşma yolunda ilerlediğinizi, güzel bir iç huzura sahip olup bu huzuru çevrenizle paylaştığınızı, etrafınıza huzur ve mutluluk verdiğinizi ifade eder. Patikada yürümek, patikadan gitmek, patika yolda ilerlemek amaçlarınıza giden yolda önünüzde pek engel olduğunu ancak sabır ve gayretle bu engelleri aşabileceğinizi simgeler. Rüyanın unsurları: balık tutmak, balık avlamak, olta, balık oltası, balık yakalamak, küçük balik, patika.

“Rüyada Gölde Balık Avlamak” için bir yanıt

Eşim çok güzel ve temiz bir nehrin kenarında balık tutuyor, yanına varıyorum, kovadaki balıkların küçük olduğunu söyleyip suya geri bırakıyorum. evliyim, erkeğim, fotoğrafçıyım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir