Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Gölet Görmek

Rüyada gölet görmek neye işaret eder?

Ruyamda kardesimle kucuk gölet gibi bir yerde yuzuyorduk. Sonra kardesim su yutup bogulmaya basladi, ben hemen onu cekip tahta iskemleye cikardim ve yatirdim. Ona bisey icirdim, bir mudehalede bulundum ve sonra duzelir gibi oldu. Tam duzeliyor derken birden öldü. Sabah göz yazlari icinde uyandim. lutfen yorumlar misiniz. 20, Erkek, Bekar, Öğrenci

Rüyada gölet görmek yorumu

Rüyada gölet görmek küçük mutlulukların sembolüdür. Rüyayı gören kişiyi sevindirecek (başkalarını fazla ilgilendirmeyen şeyler) bazı güzel mutluluk verecek güzel gelişmelere işaret eder. Rüyada su toplama alanı yani su havzası görmek kişinin birikimlerinin ya da verdiği emeklerin karşılığını alma zamanı geldiğine delalet eder.  Rüyada gölette yüzmek ise bu güzel gelişmelerin ardından bazı ufak başarılar kazanmaya delalet eder ancak ufak başarıları da göz ardı etmemek gerekir, arkasından büyük başarılara kavuşmaya işarettir. Kardeşinin gölette boğulduğunu görmek aslında erkek kardeşinin gerçek hayatında senini yardımına veya desteğine ihtiyaç duyduğunu gösterirken kardeşinin öldüğünü görmüş olman ise hayatında bir maddi kayıp yaşadığını ya da bir şeye son vermeyi planladığını göstermektedir.

“Rüyada Gölet Görmek” için 2 yanıt

Su havzası görmek
Rüyamda 25 yıl yetecek kadar su havzası gördüm. Su havzası görmek neye çıkar?
43 yaşında evli, tekstilci, ruh halim gayet normal, tekstil piyasaları durgunluğu dışında herhangi bir sıkıntım yok.

Numan merhaba, sayfada anlatıldığı gibi rüyada su havzası görmek kişinin birikimlerinin ya da verdiği emeklerin karşılığını alma zamanı geldiğine delalet eder. Dilerim her şey gönlünüzce olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir