Rüyada Gölge Görmek

Rüyada gölge görmek neye işaret eder?

Rüyamda çok hızlı hareket eden bir gölgenin 5 yaşındaki oğlumu ateşin içinde yaktığını gördüm ama hissetmiyordu yandığını, sadece bana bakıp kucağıma gelmek istiyordu. 2 kez kurtardım ama yine elimden alıp attı ateşe, 7 kez daha atması gerekiyormuş, yine aldım ve dua etmeye başladım sesli bir şekilde, çocuğumu kurtardım dua ederek uyanmışım.

Tüm bunlar ne demek oluyor. Yorumlarsanız memnun olurum, teşekkürler.

Rüyada gölge görmek neye yorulur?

Rüyanız çok değişik ve önemli mesajlar vermekte.

Gördüğünüz rüya gerçek hayatta sizi çok öfkelendiren bir olay yaşadığınızı ya da bu olaya şahit olduğunuzu ( bunun oğlunuzu ilgilendiren bir konuda olma olasılığı yüksek ), kontrol edemediğini, sizin dışınızda gelişen bu konuda elinizden bir şey gelmemesinin üzüntüsünü yaşadığınızı ve üzüldüğünüzü simgelemektedir.

Rüyanın sonunda dua ettiğini görmek, dileğinizin kabul olacağını ve bu sıkıntıyı atlatacağını ifade etmektedir.

Rüyada gölge görmek dikkatle yorumlanması gereken bir rüya çeşididir.

Rüyada görülen gölge;

Sizi rahatsız etmiyorsa hayal, rahatlama gibi dünya hallerini işaret eder. Buna beyaz gölge denilmektedir.
Size huzur veriyorsa, tövbe etmek gibi dini halleri temsil eder. Bu yeşil gölge olarak tabir edilir.
Sizi huzursuz ediyorsa yaşadığınız korku, endişe, şüphe gibi sizin iç dünyanızı yansıtır. Siyah gölge olarak yorumlanır.

Rüyada kendi gölgeni görmek, yaşadığınız, içinizdeki korkularınızı simgeler. Rüyada bir başka insanın gölgesini görmek, dünyadaki günlük yaşamı simgeler, acısıyla tatlısıyla, üzüntü ve sevinci ile bu durumlara karşı hazırlıklı olmaya işaret eder.

Rüyada yaz gününde gündüz gölge görmek rahata ve bolluğa ulaşmayı anlatır, kış günü gölgesi görmek ise bunun aksine sıkıntı ve darlığı, geçim sıkıntısını ifade eder. Rüyada ağaç gölgesinde oturmak, oturduğunu görmek mutluluk, huzur, sevinç ifadesidir.

4 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir